copyright 2019 © Jan Vašek   |   jsem@jan-vasek.cz   |   LinkedIn   |   

Dvoudenní Facebook a Instagram školení

Podnikavé duše - Třebíč 14. – 15. 11. 2019

Podrobné informace o školení naleznete na webu www.podnikaveduse.cz

Proškolí vás Honza Vašek a Zuzka Reifová

Přihláška na školení

Díky spolupráci s Podnikavými dušemi vám nabízíme tento kurz za friendly cenu 2500 Kč za oba dva dny.

A to prostě jinde nenajdete :).

Kurzy je sice možné zakoupit odděleně, ale pokud máte čas, nedoporučujeme to (aktualizováno 31. října: nyní je možné objednat pouze oba kurzy najednou, nebo pouze Instagram zvlášť). Školení se doplňují, v mnohém na sebe navazují a díky komplexní dvoudenní náloži proniknete do obou sítí najednou.

Stačí vyplnit formulář a do 24 hodin vám přijdou platební údaje se splatností 2 pracovní dny. Po úhradě kurzu vám v e-mailu přistane doklad o zaplacení a místo bude 100% vaše. Pokud platba nedorazí, místo uvolníme dalšímu v pořadí. Zavčasu obdržíte i organizační pokyny a v případě Honzova školení i přístup do online přípravky. Nezapomeňte si níže přečíst obchodní a storno podmínky.

arrow&v

Vaše údaje potřebujeme pouze k zaslání platebních údajů ke kurzu a organizačním pokynům. Pokud vás ochrana osobních údajů zajímá více, mrkněte do Souhlas se zpracováním osobních údajů

Po odeslání formuláře vám budou do 24 hodin vygenerovány platební údaje pro platbu bankovním převodem. Splatnost je 2 pracovní dny. Pokud nebude v této lhůtě kurz uhrazen, vaše rezervace bude stornována a místo uvolněno pro dalšího zájemce. Po úhradě školení není možné účast na školení stornovat a vrátit peníze. Pokud byste se kurzu nemohli účast, doporučujeme za sebe zaslat náhradu nebo proměnit v dárek pro své blízké, co se chtějí něco naučit.