copyright 2020 © Jan Vašek   |   jsem@jan-vasek.cz   |   LinkedIn   |   GDPR   |   

Večerní škola Facebook a Instagram reklamy

6týdenní kurz v Českých Budějovicích

více než 20 hodin vzdělávání na školení i online

pouze jediný termín pro jaro/léto 2020, další až na podzim

6 týdnů vzdělávání

start 22. dubna 2020

konec 27. května 2020

limit 8 účastníků

konání v Cowo CB (Široká 19)

občerstvení zajištěno

Kurz 5v1

1. online kurz (20+ videí)

2. osobní setkání na 6 kurzech

(5x mé podání, 1x host)

3. dodatečné materiály

4. vstup do studijní skupiny

5. společný chat pro rady na dálku

Začátečník až středně pokročilý

Mými kurzy prošli podnikatelé, maminky na mateřské, markeťáci, manažeři, majitelé agentur, ale třeba i pekař, umělecký kovář nebo cukrářka. Nebojte se toho.

Jsem Honza Vašek - markeťák, projekťák, lektor a konzultant

Onlinu se věnuji od roku 2011 a přes weby, výkon e-shopů, PPC, UI/UX, produktovou prezentaci, emailing, SEO, copywriting a zákaznickou péči jsem se dostal k sociálním sítím. Od roku 2013 mě živí Facebook a Instagram reklama.

​Školím to, co jsem se naučil a vyzkoušel. Ne to, co jsem si někde přečetl. Ve Facebook reklamě už jsem utratil 8místné částky v ČR i zahraničí. Ne vždy se všechno povedlo, proto při školení odkrývám i ty neúspěchy, ať se vyvarujete chybám nebo postupu pokus/omyl.

Nekupujte zajíci v pytli!

Omrkněte hodnocení mých školení, kterých si nesmírně vážím, ať víte, do čeho investujete. Mými kurzy a konzultacemi již prošly stovky lidí. Co si budeme povídat, dnes školí mnoho lidí, sami se rozhodněte, u koho necháte své peníze.

Dominika Krejčířová - Jihočeská hospodářská komora, marketing a PR

Na školení s Honzou se mi líbilo, že bylo velmi praktické. Krok po kroku jsme si ukázali, jak nastavovat reklamy, co při správě Facebooku dělat/nedělat a jaké nástroje v rámci této platformy může člověk využít. Kromě konkrétních ukázek také velmi oceňuji osobní přístup a možnost se ihned zeptat, když něco nebylo jasné. Ačkoliv jsem před školením měla základní znalosti a povědomí o funkcích Facebooku, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a zjistila, jaké další vychytávky a nástroje může člověk na Facebooku používat. :-) Ještě jednou moc díky za super školení.

Přijďte na kurz, pokud...

Kurz je sestaven pro začátečníky až středně pokročilé. Což je dost abstrakní, že? Přijďte, pokud jste na začátku, nebo pokud na sociálech makáte, a to i včetně reklamy, ale výsledky nejsou. Kurz opustíte jako pokročilí.

Můžete přijít i nepolíbení

Pokud vás v obsahu kurzu děsí nějaké termíny, není se čeho bát. Nemusíte je znát nyní, budete to vše ovládat, až kurzem projdete. Půjdeme na to od píky. A ten, kdo už něco umí, si to aspoň sjednotí a znalosti obohatí.

Zvolte jiný kurz, pokud...

Nejsem markeťák, co by si troufl učit jen začátečníky. Živí mě právě ta vyšší dívčí. Tam ale doporučuji konzultace nebo kurz pro pokročilé. Pokud jste profík nebo pracujete v agentuře, mrskáte kampaně jak Baťa cvičky, říkají vám něco termíny jako je DPA, optimalizace na konverze, vícefázový retargeting, nebo v reklamě utrácíte rakety, tak na kurz nechoďte. Není pro vás a dejte prostor někomu, komu by se to opravdu hodilo, protože kapacita je omezená. Vy už tohle umíte.

 

V takovém případě přijďte ke mně na konzultace, kde si popovídáme jeden na jednoho. Pravidelně konzultuji marketingové agentury, PPC specialisty, freelancery, kouče, firmy a podnikatele. Případně vám nachystám firemní školení na míru.

Kurz 5v1 - co vás čeká a nemine 

Nebojte, pokud jste začátečník, opravdu to zvládnete :)

I. více než 20 videí v online přípravce

Z pohodlí gauče si s mými videotutorialy nastavíte Business manager, Pixel, účty, přidáte tým, propárujete Instagram, vše si zabezpečíte a vysvětlím vám pár principů, míst, kde se dělají chyby a připraveni přijdete na osobní setkání.

II. Školení 6 x 3 hodiny

Až projdete online přípravkou, budeme se potkávat 6 týdnů v podvečer a provedu vás od základů social marketingu až po praktické nastavování reklam. Na mých kurzech nechybí ani brainstormingy nebo domácí úkoly.

Za 6 týdnů vás naučím, proč sociální sítě používat, jak funguje Facebook algoritmus, jak nakládat s Instagramem, Stories i Messenger marketingem. Vysvětlíme si základní stavební kameny, dáme dokupy vaši Facebook stránku a projdeme si veškeré její možnosti. Obrovským blokem bude obsah, který byste na sociálních sítích měli tvořit, abyste uživatele upoutali. Postupně se dostaneme k cílení a Facebook a Instagram reklamám ve Správci reklam, žádné tlačítko Propagovat.

Naučíme se tvořit kampaně na budování brandu, generování návštěvnosti na webu, sbírání kontaktů, náboru zaměstnanců, prodeje produktů na e-shopu, reklamy do Messengeru a mnoho mnoho dalšího.

Neopomeneme ani věci jako jsou publikační plán, komunikace na Facebooku, soutěže, textace, zásady, GDPR, reklamní strategie, vícefázové reklamy, retargeting, automatizace nebo stalkování konkurence.

Cílem bude rozvinout i vaše marketingové myšlení, proto se budeme zbývat rozhodovacími procesy zákazníka, tzv. funnely, různými strategiemi a taktikami.

Osobně se budeme potkávat 6 podvečerů v Cowo CB v centru Českých Budějovic od 18.00 do 21.00.

Hostující lektor na Instagram a editaci fotek

Na 1 setkání pozvu profíka na Instagram a práci s obsahem. Prakticky vás naučí, jak pracovat s Instagramem, jaké tríčky používat, jak na hashtagy, stories, jak fotit a editovat fotky. Nebojte, já tam budu taky.

III. Dodatečné materiály

Obdržíte ode mě dokument s mnoha dodatečnými tipy, návody, tutorialy, odkazy na články a užitečnými aplikacemi. Pokud se vám kurz zalíbí a budete ho chtít ohodnotit, obdržíte ode mě jako odměnu 3 videotutorialy a 50 tipů, jak mít ty socky lepší.

IV. Další vzdělávání zdarma

Dostanete přístup do mé studijní skupiny, kde vás budu i nadále vzdělávat gratis.

V. Skupinový chat

Po dobu konání kurzu budeme mít mezi sebou skupinový chat, kde budeme v kontaktu, já vám průběžně budu posílat dodatky, úkoly, inspiraci nebo články na doplnění probírané problematiky.

Harmonogram

Online kurz

Videotéka bude spuštěna 2 týdny před konáním kurzu.

Večerní kurzy

středa 22. dubna 18.00 – 21.00

středa 29. dubna 18.00 – 21.00

středa 6. května 18.00 – 21.00

středa 13. května 18.00 – 21.00

středa 20. května 18.00 – 21.00

středa 27. května 18.00 – 21.00

Je vás více?

Kurz je omezen na maximální počet 8 lidí, což není mnoho. Pokud byste o něj měli zájem ve skupince, raději mi napište a můžeme vymyslet uzavřený termín pouze pro vás, nebo vám připravím rovnou firemní školení.

Kurz můžete darovat

Na vaše přání vám mohu dodat hezký dárkový poukaz. Připište do poznámky v přihlášce.

Chcete na kurz, ale najednou to nedáte?

I když vzdělání něco stojí, jsme lidi. Kurz musí být plně uhrazen před 1. setkáním, ale chápu, že najednou to může být raketa. Pokud jste třeba student, nebo teprve rozjíždíte podnikání, a hodilo by se vám platbu rozfázovat, tak mi napište.

Já vám úhradu rozdělím na 2 platby.

Přihláška do večerní školy

Školení má maximální kapacitu 8 míst a cena za 1 osobu je 4900 Kč.

Stačí vyplnit formulář a do 24 hodin vám přijdou platební údaje se splatností 2 pracovní dny. Po úhradě kurzu přijde doklad o zaplacení a místo bude 100% vaše. Pokud platba nedorazí, místo uvolním dalšímu v pořadí. Zavčasu obdržíte i organizační pokyny a vstup do online přípravky. Nezapomeňte si níže přečíst obchodní a storno podmínky.