top of page

KOMPLEXNÍ ŠKOLENÍ FACEBOOK REKLAMY

JEDNODENNÍ INTENZIVNÍ KURZ FACEBOOK REKLAMY VČETNĚ ONLINE KURZU • OD ZÁKLADŮ AŽ PO PRAKTICKÉ NASTAVOVÁNÍ FACEBOOK A INSTAGRAM KAMPANÍ

CO JSEM ZAČ, ŽE VÁS CHCI ŠKOLIT? 

IMG_8671 2.JPG

Jsem markeťák, projekťák, lektor a konzultant.

 

Online marketingu se věnuji od roku 2011 a přes weby, výkon e-shopů, PPC, UI/UX, produktovou prezentaci, emailing, SEO, copywriting a zákaznickou péči jsem se dostal k sociálním sítím. Od roku 2013 mě živí Facebook, později i Instagram, reklama. ​ ​Školím jen to, co jsem se naučil a vyzkoušel. Ve Facebook a Instagram reklamě už jsem utratil 8místné částky v ČR i zahraničí. Ne vždy se všechno povedlo, proto při školení odkrývám i ty neúspěchy, ať se vyvarujete chybám nebo postupu pokus/omyl.

 

Abych mohl své zkušenosti předávat, musím se sám intenzivně vzdělávat, což od roku 2016 dodržuji každý den 1-2 hodiny. Nové vědomosti vyzkouším, až pak o nich školím.

Jen za rok 2019 jsem proškolil stovky účastníků, stihl pár přednášek a učil marketing na sociálních sítích na střední škole v Budějcích.

NEKUPUJTE ZAJÍCE V PYTLI

Omrkněte hodnocení mých školení, kterých si nesmírně vážím, ať víte, do čeho investujete. Mými kurzy a konzultacemi již prošly stovky lidí. Co si budeme povídat, dnes školí mnoho lidí, sami se rozhodněte, u koho necháte své peníze.

LUCIE FRANTÍKOVÁ – FKF GROUP S.R.O., AMADEUS HOTELS S.R.O.

Na školení jsem šla jako absolutní začátečník, takže pro mne spoustu nových informací a poznání. Honza vše vysvětluje trpělivě, srozumitelně, má příklady z praxe a je vidět, že přesně ví, o co běží. Líbilo se mi, že neučil jen postup, jak dostat reklamu tam, kam chcete a neskončilo jen u nějakého manuálu, ale dost vyprovokoval i k zamyšlení nad kvalitou obsahu. Doporučila bych každému, koho zajímají možnosti on-line marketingu a reklamy na sítích. Honza je velký sympaťák a není s ním nuda.

PŘIJĎTE NA ŠKOLENÍ, POKUD...

Kurz je sestaven pro začátečníky až středně pokročilé. Což je dost abstrakní, že? Přijďte, pokud jste na začátku, nebo pokud na sociálech makáte, a to i včetně reklamy, ale výsledky nejsou. Kurz opustíte jako pokročilí.

MŮŽETE PŘIJÍT NEPOLÍBENÍ

Pokud vás v obsahu kurzu děsí nějaké termíny, není se čeho bát. Nemusíte je znát nyní, budete to vše ovládat, až kurzem projdete. Půjdeme na to od píky. A ten, kdo už něco umí, si to aspoň sjednotí a znalosti obohatí.

ZVOLTE JINÝ KURZ, POKUD...

Nejsem markeťák, co by si troufl učit jen začátečníky. Živí mě právě ta vyšší dívčí. Tam ale doporučuji konzultace nebo jiný kurz. Pokud jste profík nebo pracujete v agentuře, mrskáte kampaně jak Baťa cvičky, říkají vám něco termíny jako je DPA, optimalizace na konverze, vícefázový retargeting, nebo v reklamě utrácíte rakety, tak na kurz nechoďte. Není pro vás a dejte prostor někomu, komu by se to opravdu hodilo, protože kapacita je omezená. Vy už tohle umíte.

 

V takovém případě přijďte třeba ke mně na konzultace, kde si popovídáme jeden na jednoho. Pravidelně konzultuji marketingové agentury, PPC specialisty, freelancery, kouče, firmy a podnikatele. Případně vám nachystám firemní školení na míru.

KDO TENTO KURZ JIŽ ABSOLVOVAL? OD ŠVADLENY PO MARKEŤÁKA

Prošel jsem přihlášky na tento formát kurzu a pár oborů a profesí vypsal. Abyste měli představu, kdo tímto kurzem úspěšně prošel před vámi a zdali je i pro vás.

Majitelka bistra, prodejce vozíků za kolo, cestovky, lázně, wellness, majitelka personální agentury, švadlena, fotografka, designerka, majitelka e-shopu s dámskou módou, fitness trenér, výživová poradkyně, finanční poradce, firma s pronájmem dodávek, taxislužba, kouč, bezpečnostní služba, neziskovka pečující o děti s autismem, fashion fotografka, majitelka e-shopu s designovým osvětlením, truhlář, HR specialistka, organizace specializující se na online kurzy, kosmetička, firma se sdílenými auty, marketingová agentura, event agentura, prodejce autodílů, distributor aut, organizace s kurzy pro ženy, kuchařka, food blogerka, správce sítí, grafik, finanční konzultant, škola vaření, majitelka jógového studia, obchod s biopotravinami, náborová agentura, kameraman, videostudio, marketingová ředitelka obchodního centra, firma z oblasti energetiky, koučka, provozovatelka mateřských školek, projektový manažer, výrobce kuchyní, trenér bojových sportů, provozovatel kulturního centra, zástupce ředitele soukromé střední školy, majitelka obchodu s botami, firma na zážitky a cestování, překladatelka, markeťačka mobilního operátora, copywriterka, majitel hudebního klubu, provozovatel rekreačního areálu, majitel hotelu, vyučující na vysoké škole, ...

 

...a mohl bych pokračovat, mnoho účastníků mi napsalo i krásné hodnocení, mrkněte na ně. Moc si toho vážím.

CHCETE DÁT VĚDĚT, AŽ SE OTEVŘE PŘIHLAŠOVÁNÍ?

Vaše osobní údaje potřebuji pouze k odpovědi na tuto zprávu, nebudu s nimi dělat žádné kulišárny.

Chcete-li si ale o GDPR počíst, mrkněte do tohoto dokumentu.

TERMÍN? AŽ VLÁDA POVOLÍ

jednodenní intenzivní kurz

​České Budějovice

9.00 – 18.00

limit 8 účastníků

každý bude mít svůj oddělený stůl pro pohodlí

konání v Cowo CB (Široká 19)

občerstvení zajištěno

ÚROVEŇ ZAČÁTEČNÍK

AŽ STŘEDNĚ POKROČILÝ

Kurz je pro všechny, co ještě nemrskají kampaně jak Baťa cvičky a trošku v tom všem plavou.

Ideální pro menší a střední podnikatele - od pekaře, přes trenéra, majitele restaurace, mamču na mateřské s nápadem, až po markeťáky s juniorními znalostmi reklamy na Facebooku a Instagramu.

KURZ 4v1

1. online kurz (20+ videí)

2. jednodenní školení

3. dodatečné materiály

4. vstup do studijní skupiny pro doživotní vzdělávání zdarma

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

I. VÍCE NEŽ 20 VIDEÍ V ONLINE PŘÍPRAVCE

Z pohodlí gauče si s mými videotutorialy nastavíte Business Manager, propojení s webem, účet pro reklamu, přidáte tým, propárujete Instagram, vše si zabezpečíte a vysvětlím pár principů a míst, kde se dělají chyby, a připraveni přijdete na osobní setkání. Takové to nutné nudné zlo, ale bez toho se neobejdeme.

II. JEDNODENNÍ INTENZIVNÍ KURZ

Školení bude rozděleno do 2 částí: první část bude více teoretická, kdy vám vysvětlím, jak Facebook algoritmy fungují, jaký obsah tvořit, ukáži vám pár triků a vychytávek na Facebook stránce a v druhé části budeme prakticky nastavovat kampaně. Žádné tlačítko Propagovat, to nemá s reklamou nic společného. A jelikož i Instagram patří Facebooku, naučíte se inzerovat rovnou i do Instagramu.

OBSAH ŠKOLENÍ

Začneme od píky a odejdete s nastavenými kampaněmi.

 • Jak Facebook funguje, jak pracuje jeho algoritmus, jaké jsou základní stavební kameny

 • Facebook stránka – vaše výkladní skříň, nastavení, přehledy, kde co najít a co sledovat

 • Obsah na Facebooku - jak tvořit kreativu (fotky, videa, texty, výzva k akci), jak zaujmout, typy příspěvků, fanpage a reklamní formáty, desítky úspěšných i špatných ukázek

 • Praktické tipy: pořádání soutěží, krizová komunikace, publikační plán, ...

 • Cílení na Facebooku - jak zacílit na návštěvníky vašeho webu, aktivní uživatele na vašem Instagramu, ty, co se dívají na vaše videa nebo na ty, na které máte telefon a samozřejmě se naučít cílit na nové zákazníky

 • Praktické nastavování Facebook a Instagram reklamy - aukce reklam, machine learning Facebooku, práce s rozpočty, cílení

 • Naučíme se tvořit kampaně, které promují příspěvky na Facebook stránce a Instagram profilu, kampaně na generování návštěvnosti na web, poptávkové formuláře, e-shop reklamy, videoreklamy, Facebook události, ....

 • Kampaně na budování brandu vs. výkonnostní kampaně

 • Testování reklam, nastavení a publik

 • Ukázky úspěšných kampaní a proč

 • Reklamní strategie, vícefázové reklamy dle chování zákazníka, cesta zákazníka

 • Automatizace reklam

 • Vyhodnocování kampaní - jak a co měřit

 • Aplikace, které vám ulehčí práci

 • Stalkování konkurence

 • Zhodnocení vašich projektů a volná diskuze

 • Můžete pokračovat neformálně u piva :)

JSOU VÁM NĚKTERÉ POJMY CIZÍ? TO JE DOBŘE

Cílem není, abyste teď chápali, jak funguje Facebook algoritmus, nebo co je to optimalizace reklam. To všechno vás naučím. Jakmile projdete tímto školením, budete vědět, jak Facebook funguje, jaký obsah tam tvořit a jak nastavit Facebook a Instagram reklamu, která vám opravdu něco přinese a kterou také dokážete vyhodnotit.

III. DODATEČNÉ MATERIÁLY A BONUSY

Obdržíte ode mě dokument s mnoha dodatečnými tipy, návody, tutorialy, odkazy na články a užitečnými aplikacemi.

IV. DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZDARMA

Dostanete přístup do mé studijní skupiny, kde vás budu i nadále vzdělávat, a to zdarma. Skupina funguje od roku 2018 a témata jsou rozdělená do lekcí, můžete se tam dovzdělat a ještě několikrát týdně čerpat inspiraci, sledovat novinky a učit se s mými tipy.

KURZ MŮŽETE DAROVAT

Na vaše přání vám mohu dodat dárkový poukaz. Připište do poznámky v přihlášce.

MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ?

Napište mi přes kontaktní formulář.

bottom of page