top of page

JEDEN NA JEDNOHO MEZI ČTYŘMA OČIMA

PROBEREME VŠE, CO VÁS TRÁPÍ. MŮŽETE SI PŘIJÍT PRO RADY, AUDIT REKLAM, ZHODNOCENÍ KAMPANÍ, DOPORUČENÍ, SESTAVENÍ STRATEGIE NEBO NĚJAKÉ TRÍČKY

VYBERTE SI TERMÍN A BALÍČEK, OBJEDNEJTE SI MĚ A DÁME SE DO PRÁCE

Konzultuji několikrát týdně – jednotlivce, podnikatele, agentury a firmy napříč obory v oblasti placené Facebook a Instagram reklamy. Od švadleny v obýváku, přes neziskovky, až po marketingové agentury, media a korporáty. Někdo je na začátku a jdeme na to od píky, jiný to řeže jak Baťa cvičky a potřebuje se zdokonalit.

 

Potkáme se osobně, nebo na videokonferenci, a projdeme vše, co vás trápí, nebo v čem potřebujete dovzdělat. Jsem člověk z praxe, svým klientu měsíčně spravuji milionové rozpočty.

 

Proces konzultací už mám zmáknutý a také vím, co od vás potřebuji dopředu vědět, proto vám ještě před setkáním přijde vstupní dotazník a organizační pokyny.

NEKUPUJTE ZAJÍCE V PYTLI

I já si rozmyslím, do čeho investuji své peníze. Pokud mě neznáte, omrkněte nejdříve mé reference, ať víte, jestli jsem pro vás ten pravý. Máte dotazy? Napište mi. Já vás neukousnu.

JAK NA TO?

1. MRKNĚTE DO MÉHO KALENDÁŘE, KDY MÁM ČAS

Každé ráno ho aktualizuji. Níže máte vysvětlivky, jak se v mém kalendáři vyznat. Pokud půjde o vícero konzultací, vybíráte první termín, na dalších už se domluvíme osobně.

  • volno (kancelář): jsem k dispozici a můžeme se potkat u nás v centru Českých Budějovicích

  • volno (videokonference): mám čas a spojíme se přes videokonferenci Whereby, nasdílíme si obrazovky počítačů, případně můžete využít aplikaci TeamViewer, kdy na dálku mohu ovládat kurzor vaší myši, online není překážkou a vše proběhne stejně komfortně, jako bychom seděli vedle sebe

  • volno (město): na mých cestách se můžeme potkat osobně ve vašem městě, protože tam mám zrovna cestu

  • plno: v kalendáři vás už někdo předběhl, věnuji se klientům a nebo se prostě jen flákám někde na výletě

  • nevyplněno: ještě nevím, co bude :)

2. VYBERTE SI BALÍČEK A OBJEDNEJTE, POKUD CHCETE NĚCO SPECIÁLNÍHO, NEBOJTE SE ZEPTAT

Připravil jsem pro vás několik balíčků. Můžete zvolit jedno, nebo více setkání v balíčcích #01 – #04. Pokud máte jiné přání, napište mi a nějak to vymyslíme.

Mohu vám něco doporučit? Ze zkušenosti ke mně lidé chodí opakovaně. Někteří dokonce pravidelně každý měsíc. Proto je efektivnější, a ve výsledku i levnější, si objednat napěchovanější balíček. Ne proto, abych vám toho více prodal, ale proto, že na 1. setkání projdeme vše, co potřebujete, zhodnotíme kampaně a navrhneme řešení. Po pár dnech/týdnech se setkáme opět, vyhodnotíme a řekneme si další postup.

 

Chodíte pravidelně a platíte mi na fakturu? Vyberte variantu #05 a jen si bookněte volný termín. Sečtu vám to klasicky na konci měsíce.

#01 JEDNORÁZOVKA

1 setkání

2 hodiny

1 – 2 osoby

2847 Kč + DPH

Dvouhodinkovka je ideální na audit reklam, doporučení, řešení konkrétních problémů. Pokud začínáte, nebo se chcete v reklamách zdokonalit, sami asi tušíte, že 2 hodinky jsou opravdu málo.

#02 DVOJITÉ RANDE

2 setkání

4 hodiny

1 – 2 osoby

4582 Kč+ DPH

Žádaný balíček, protože se potkáme 2x. Mezi setkáními můžete dát dokupy některé bolístky, které objevíme, splnit pár úkolů a také si pustit kampaně, které na 2. setkání rovnou vyhodnotíme.

#03 FAJNŠMEKR

3 setkání

6 hodin

1 – 2 osoby

6631 Kč+ DPH

Vůbec nejoblíbenější balíček, naše rande proběhne 3x. To je dost času na to, abych do vás nalil hodně poznaků o reklamách, plnili jste úkoly a vyhodnocovali jsme vaše aktivity v čase.

#04 CHCI TO FAKT UMĚT!

10 hodin

1. setkání 2 hodiny, další dle domluvy

1 osoba

individuální trénink

11111 Kč+ DPH

#05 CHODÍTE PRAVIDELNĚ

Známe se, potkáváme se pravidelně a platíte na fakturu? Neřešte balíčky, protože máme individuální podmínky a jen si bookněte termín.

CHCETE NĚCO JINÉHO?

Dlouhodobý koučing nebo rovnou školení? Domluvíme se. Obsah a cena jsou individuální. Na tohle už tabulky nemám.​

individuální nacenění

3. KONZULTAČKU POTVRDÍM

Čekejte e-mail, kde termín potvrdím a zašlu vám platební údaje. Po úhradě bude termín 100% váš a obdržíte doklad o zaplacení.

4. KŘÍŽOVÝ VÝSLECH A ORGANIZAČNÍ INFO

Bylo zbytečné, když bych se vás na začátku konzultací vyptával na mnoho informací a krátili jsme si čas, který jste si předplatili. Proto vám předem zašlu e-mailem dotazník, kde vás vyzpovídám, já si předem váš projekt prolustruji a při našem setkání dostanete za stejné peníze více muziky. Zároveň ode mě obdržíte pár organizačních pokynů.

5. KONEC ŘEČÍ, VZHŮRU DO PRÁCE

V domluvený čas se potkáme na konzultaci a dáme se do toho.

bottom of page