top of page

SLOVA, CO MĚ HŘEJÍ U SRDCE

NEZNÁME SE? OMRKNĚTE, CO O MNĚ NAPSALI.

ZA VŠECHNA MILÁ SLOVA VELKÉ DÍKY!

PETRA ŠINDLEROVÁ - ZAKLADATELKA MÓDNÍ ZNAČKY BUGA

ZÁŘÍ 2021

Honza je kluk, který k nám do firmy přišel na doporučení jako specialista na FB kampaně. Tak trochu jsme ze zkušeností čekali, že bude další z mnoha, kteří nás po pár týdnech nedokázali přesvědčit o tom, že bychom měli spolupracovat. Jenže to jsme ještě netušili, kdo že to před námi stojí. Honza je skromnej kluk s obrovským srdcem, pokorou a hlavně neuvěřitelným nasazením do všeho, co dělá. Pomalu nám otevírá různá témata, kde a jak bychom měli firmu zlepšit, posunout nebo vyladit.

Za téměř rok naší spolupráce, která se z plánovaných pár hodin měsíčně vyvinula na několik hodin denně se udály neuvěřitelný věci a na všech má Honza podíl. Často se ptáme..jak to ten kluk všechno zvládá mít v hlavě? :) Všechno, čeho jsme se prozatím společně dotkli, jen kvete. Honza není specialista jen na FB reklamu... je to sakra dobrej markeťák s velkým přesahem do všech možných sfér onlinu, ale i offlinu. Buga díky němu za necelý rok 4násobně vyrostla. Nahlíží na firmu jako celek a se zdravým odstupem. Hodnotí všechny situace a dokáže předvídat. On slyší trávu růst :) Pro radu si chodíme vždycky k němu a ještě se nám nestalo, že by byla cesta zbytečná.

Tolik věcí ten kluk zná a umí a co je důležitý – když náááhodou neví nebo neumí, tak mlčí.

Honzo, denně posíláme mnoho díků za to, že jsi součástí našeho týmu. A víme, že společně dokážeme ještě velký věci. ❤️​

PETRA HELMEL - KUKUTCH, PROJECT CONCEPT AGENCY

ŘÍJEN 2019

Honza vám bez váhání řekne, co děláte blbě a proč :-) Jeho upřímný feedback a neutuchající motivace vysvětlovat posouvají dál vás i vaše projekty. Navíc se můžete 100% spolehnout na efektivní využití budgetu a dodržení deadlinů.

JAKUB ČUŘÍK

BŘEZEN 2020

Za Honzou jsem si s kolegyní do Budějovic udělal výlet až z Hradce Králové a byť jsme nevěděli, co čekat, byli jsme naprosto nadšení! Individuální školení bylo opravdu velmi přínosné. Honza dokáže skvěle vysvětlit základní i pokročilá témata a můžu ho jen a jen doporučit. Ještě mě s ním čeká jedno školení a už teď vím, že to bude opět pecka.

​ČESTMÍR SUKDOL – GRAFICKÝ DESIGNER

ŘÍJEN 2018

Honza je Facebook ninja a Instagram samurai. Ví, kam zamířit a jakou silou udeřit. Nikdo se před ním neschová a jen ti nejsilnější odolají jeho mistrnému umění.

VERČA SMOLOVÁ – GOSMS.CZ

ÚNOR 2020

Zúčastnila jsem se školení Facebook a Instagram reklamy, který Honza pořádal. Ač jsem ke školení byla spíše skeptická, tak mohu říci, že po prvních minutách tohoto celodenního vzdělávacího maratonu jsem rychle změnila názor. Honza opravdu umí, a to nejenom v rámci znalostí s FB a INST, ale také i jako lektor. Ani chvilku jsem se během dne nenudila, vše jelo svižným tempem, na dotazy Honza ihned reagoval. Takže ze mne klobouk dolů a pro, kteří nad školením přemýšlejí, mohu jedině doporučit! :)

MIROSLAV NEJEDLÝ - RED FOX EVENT

ZÁŘÍ 2020

Školení jednoznačně doporučuji. Celý den byl velmi dobře připravený po obsahové stránce, Honza je profesionál s hlubokými vědomostmi v problematice, o které se rád dělí. Jde mu o výsledek a na koncepci školení je to vidět. Rozhodně doporučuji a jsem rád, že jsem se zúčastnil. Hodně mě to posunulo.

LENKA KRUMNOW – PRO CONCENTUS GMBH, PROVOZOVATEL MATEŘSKÝCH ŠKOLEK BERLIN

PROSINEC 2019

Při konzultaci s Honzou Vaškem jsem konečně měla pocit, že mluvím s někým, kdo Facebooku opravdu rozumí a navíc se nebrání o své know-how podělit. Ne jako všechny ty agentury, které Vám nastaví kampaň, co stojí plno peněz a nepřinese výsledky... S Honzou se díky konzultacím postupně naučím si svoje kampaně dělat sama, a to byl přesně můj cíl.

MICHAELA KUČEROVÁ – LYNT SERVICES, PPC SPECIALISTA

DUBEN 2019

Honza, alias facebookový král. Měla jsem tu čest projít Honzovo školením Facebook od A do Z a musím říct, že Honza je modrák srdcem i duší. Po dlouhé době jsem odcházela z nějakého školení s nadšením a chutí všechny rady a tipy rovnou vyzkoušet v praxi. Ačkoliv je školení časově náročné, dokáže Honza publikum zaujmout po celou dobu. Čeho si na Honzovi hodně vážím je i to, že se ve svém volném čase věnuje lidem ve fb skupině Modráci, kde připravuje výuková videa, materiály a trpělivě odpovídá na zvídavé dotazy :) Díky moc, Honzo!!!!

JARMILA KONFRŠTOVÁ – TERMS A.S., GOMOBIL, MARKEŤAČKA

BŘEZEN 2018

Na školení jsem přišla s malinko pokročilejšími znalostmi Business Manageru než většina dalších přítomných, nicméně i tak díky moc za ucelení myšlenek a znovu proklikání. Odnesla jsem si zlepšování práce s fejsbučíkem hlavně co se nějakých detailů týče a za to děkuji. NPS 9 :-) Díky za školení, Ja*

ÚNOR 2020

Jedna rada nad zlato: vydržte celých 9 hodin, protože to fakt za to stojí! Prošla jsem dost PPC školení (a nejen na Facebook), ale toto je jedno z nejlepších. Proč? Zažijete 10 % teorie a 90 % praxe. Víc nemá cenu se rozpisovat, přihlaste se a uvidíte sami! Honzo, ještě jednou díky za školení!

DAVID ŠETEK – UNUODESIGN.CZ, IT/MARKETING

BŘEZEN 2019

Na školení se mi líbilo, že bylo velice praktické. Honza dokázal zodpovědět jakýkoli dotaz. Odnesl jsem si ze školení mnoho poznatků, které jsem hned druhý den začal sepisovat pro své kolegy v práci, abychom je mohli začít používat. Super kvalitní školení. Mohu jen doporučit.

KATEŘINA LUNDÁKOVÁ – DFK GROUP

ÚNOR 2023

U Facebooku se podle mě nikdy nedá říct, že už ho znám a že mu rozumím :) A to se mi na na dalším Honzovo školení jenom potvrdilo. Je super si po nějaké době s Honzou znalosti oživit. Zjistit, že je toho zase hodně jinak a co všechno se dá dělat nového a mnohem líp. To všechno Honzovo školení splnilo do posledního puntíku. Potřebovala bych to tak jednou měsíčně :) Moc doporučuju!

ZDEŇKA MARHOLTOVÁ - SKVELAMAMA.CZ

ZÁŘÍ 2020

Školení se mi moc líbilo, bylo tedy náročné, protože jsme dostali obrovské množství informací, které byli velmi užitečné a o kterých rozhodně vím, že bez tohoto úžasného školení bych na ně nepřišla.... Za mě obrovský palec nahoru a můžu jen doporučit :).

ONDŘEJ LITTNER - JANOUŠEK MOTORSPORT S.R.O.

ZÁŘÍ 2020

Školení bylo super. Zábavné, pohodové, člověk se nemusí stydět na cokoliv zeptat a dost otevřelo oči pro další práci na sociálních sítích. Určitě jsme se neviděli naposledy.

ANNA MONSTERANCE - MONSTERANCE, DRÁTOVANÉ ŠPERKY

DUBEN 2020

Konzultace s Honzou byla pecka. Okamžitě po zahájení hovoru jsme se vrhli na moje otázky. Honza mluví věcně, rychle a sype do vás informace, ze kterých můžete další měsíce těžit. Teda alespoň u mě to tak bylo a to používám FB už přes 10 let! Jsem na něm téměř denně a Honza mi teď konečně vysvětlil, jak uvnitř funguje, jak jsou nastavené algoritmy, na co se soustředit a hlavně, jak správně zacílit příspěvky. Díky, díky a palec nahoru! :)

IVA BOKŮVKA – STATUS FIT

BŘEZEN 2020

Školení (večerní škola) s Honzou bylo velice přínosné a obohacující. Informace byly mnohdy vyčerpávající. Velice kladně hodnotím výborné občerstvení během celého školení. Jako jediné negativum čas, kdy probíhal kurz, což je samozřejmě čistě můj problém. Já jsem 100% ranní ptáče a přijímání informací po 18 hodině je pro mě nadlidský úkol. Celkově však hodnotím školení velice kladně a určitě bych ho všem doporučila:-)

VERONIKA MARKOVÁ - PAC A PUSU.CZ

SRPEN 2020

Školení s Honzou bylo fajn. Je vidět, že to má fakt najetý a že sleduje všechny aktuální změny. Dost ty informace do nás valil, nebylo jednoduchý udržet s ním krok celý den, ale určitě to stálo za to.

LUCIE FRANTÍKOVÁ – FKF GROUP S.R.O., AMADEUS HOTELS S.R.O.

BŘEZEN 2020

Na školení jsem šla jako absolutní začátečník, takže pro mne spoustu nových informací a poznání. Honza vše vysvětluje trpělivě, srozumitelně, má příklady z praxe a je vidět, že přesně ví, o co běží. Líbilo se mi, že neučil jen postup, jak dostat reklamu tam, kam chcete a neskončilo jen u nějakého manuálu, ale dost vyprovokoval i k zamyšlení nad kvalitou obsahu. Doporučila bych každému, koho zajímají možnosti on-line marketingu a reklamy na sítích. Honza je velký sympaťák a není s ním nuda.

JULIE RŮŽIČKOVÁ – BENES CONSULTING GROUP S.R.O., JUNIOR PR MANAGER

ŘÍJEN 2018

Absolvovala jsem s Honzou individuální školení Facebooku a Instagramu a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Oceňuji jeho profesionální přístup, připravenost na hodiny i schopnost učit. Za několik málo hodin mi byl schopen předat neuvěřitelně široké know-how z oblasti marketingu na sociálních sítích a navíc i spoustu užitečných tipů. Měl se mnou trpělivost a určitě jeho konzultace využiji i v budoucnu. Díky :)

PAVLA MYSLÍKOVÁ

ZÁŘÍ 2020

To školení byl opravdu mazec. Spousta informací a zajímavých podnětů a výsledkem je, že mě to opravdu baví a zajímá. Honza byl připravený, moc se mi líbila videa a příprava před školením. Fajn bylo, že vše v průběhu školení upravoval podle našich znalostí, schopností a dotazů. Děkuji

LUBICA KELLEROVÁ – MODERNIMANDALY.CZ, VÝTVARNICE

ÚNOR 2020

Školení s Honzou splnilo nadmíru mé očekávání. Přesně to jsem potřebovala. Plácala jsem se v Bussines manageru a kampaně "střílela" naslepo. Vše mi začalo dávat smysl a zažila jsem tu takové ty "AHA" momenty :). Moc děkuji za skvělý výklad i srozumitelnost. Určitě se zúčastním i navazujícího pokračování.

VOJTĚCH PROKOP – PPC SPECIALISTA, PROJEKTOVÝ MANAŽER

LEDEN 2018

S Honzou spolupracujeme každý den již více než dva roky a za tu dobu jsem ani jednou neslyšel "to nejde". Dokáže o věcech přemýšlet v širších souvislostech a polovičaté řešení pro něj není řešením. Vždy se snaží najít cestu (i když se může zdát, že žádná není), která povede ke kýženým výsledkům a ty se vzhledem k jeho znalostem a dovednostem, které dalece přesahují oblast facebookové reklamy, také dostavují. Zároveň ale neusíná na vavřínech, neustále se vzdělává, rád se o svoje zkušenosti podělí a tím umožňuje lidem, kteří o to projeví zájem, učit se nové věci a profesně růst.

LUCIE OSVALDOVÁ – FLEPPI

BŘEZEN 2020

Večerní škola Facebooku je velmi příjemný formát školení. Nálož informací od začátku až dokonce přizpůsobená konkrétním potřebám účastníků. Naučíte se vše, co potřebujete znát pro správu stránek, vytváření skvělého obsahu i nastavování  všech možných formátů reklam. Z Honzy srší zapálení pro věc a své nadšení do sociální sítí přenese i na vás.

MARTINA KNÍŽKOVÁ – MAJITELKA FIRMY KAFE KORZO

ÚNOR 2020

Večerní škola Facebookové reklamy byla přínosná, rozhodně budu co jsem se naučila využívat, prezentace podané zábavnou a srozumitelnou formou, doporučuji.

JOSEF ERHART – KAPUCE.CZ

ÚNOR 2020

Celodenní školení - Středně pokročilý - 9 hodin nadupaných praxí. Opravdu stojí za to, rozumně vysvětleno a uvedeno do praxe snad všechno co za ten čas šlo probrat. Člověk má hned chuť to všechno sám zkusit. Díky Honzo! Za zmínku ještě stojí super občerstvení :-))

STANDA HOHL – LIPNO SERVIS S.R.O.

DUBEN 2019

Honza je opravdu velký profík a navíc sympaťák. Školení mohu jen doporučit :)

ZUZANA MAREČKOVÁ – GRAFIK

LISTOPAD 2019

Osobně mám ráda školení, na kterých je vidět, že ten, kdo se vám věnuje je profík, a hlavně ho dané téma zajímá, a co víc, umí jej používat... A přesně takové bylo školení s Honzou. Bylo srozumitelné s velmi trefně využívaným humorem, ale přesto stále na profesionální úrovni. Doporučuji!

ING. HANA HOLINKA - KOUČKA, LEKTORKA

ZÁŘÍ 2020

Honzovo školení Facebooku je skvěle připravené, velmi praktické, interaktivní! Ušetří vám čas, peníze a energii, kterou byste museli vynaložit na vlastní bádání a pokusy/omyly. Jako případný zadavatel si ujasníte zadání pro externího FB  specialistu.

ALEXANDRA KUBÍČKOVÁ – NOVÝ START, HR KONZULTANT

LISTOPAD 2019

Super školení, kde se teorie setkává s praxí. Honza je profík, který dokáže celodenní školení zvládnout tak, že se ani chvilku nenudíte. Nakonec odcházíte s hromadou nových informací a hlavně s chutí je co nejdřív vyzkoušet v praxi.

DOMINIKA KREJČÍŘOVÁ – JIHOČESKÁ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA, MARKETING A PR

ČERVENEC 2019

Na školení s Honzou se mi líbilo, že bylo velmi praktické. Krok po kroku jsme si ukázali, jak nastavovat reklamy, co při správě Facebooku dělat/nedělat a jaké nástroje v rámci této platformy může člověk využít. Kromě konkrétních ukázek také velmi oceňuji osobní přístup a možnost se ihned zeptat, když něco nebylo jasné. Ačkoliv jsem před školením měla základní znalosti a povědomí o funkcích Facebooku, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a zjistila, jaké další vychytávky a nástroje může člověk na Facebooku používat. :-) Ještě jednou moc díky za super školení.

PATRIK RŮŽIČKA – KUKUTCH, MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

ÚNOR 2020

Večerní škola s Honzou byla přínosná, profesionální a zároveň přátelská. Věřím, že uplatnění tohoto vzdělání najde uživatel věnující se jakémukoliv oboru, který chce skrze sociální média promovat svůj podnik tou správnou cestou. Unikátní tipy, triky a návody jsou už jen třešničkou na dortu.

PAVLÍNA JANEČKOVÁ – FREE FARMER S.R.O.

ÚNOR 2020

Školení s Honzou bylo příjemné a velmi přínosné. Vše krásně a jednoduše vysvětleno. Vřele doporučuji

PAVEL TOMAN – LYCONET

BŘEZEN 2020

Večerní škola s Honzou byla pro mě přínosem, děkuji za přístup a mnoho užitečných informací.

VERONIKA MUSÍLKOVÁ - ATTAVENA

ZÁŘÍ 2020

Dobrý den, ahoj Honzo, školení bylo s vámi super, jen to měla malou chybu, rychle uteklo, ale ti tak jsem se snažila nasát co nejvíce informací a vašich úžasných zkušeností. Bylo krásně srozumitelné a věcné, ještě jednou moc děkuji za možnost ho absolvovat.

ALENA PRODĚLALOVÁ ŘÍHOVÁ - MAGDALENKY.CZ

ZÁŘÍ 2020

Školení Honzy Vaška (pro mne jako naprostého začátečníka) bylo velikým přínosem. Oslovilo mě jeho komplexní pojetí dané problematiky- reklamy na FB, Výklad i praktické ukázky mi dávaly smysl, Honza přednáší  poutavou  a srozumitelnou formou.

ŠTĚPÁNKA KŮSOVÁ - BAREKIDS S.R.O.

LEDEN 2023

U Honzi jsem byla na školení ohledně reklam FB a různých věcí kolem. Mluvil jasně, měl super příklady, nebral si servítky a vše řekl jak je. Byl přímej, jasnej, ale stručnej se říct nedá :-D. Což ale v tomto případě ani nešlo. To uceňuji. Nebylo to školení na 2-3h a pak nazdar. Ale koukal a ptal se co potřebujeme vědět, nastavit, přidat, atd ... skvělý. Bylo toho opravdu dost a věřím, že ještě do budoucna by to chtělo slyšet a vidět klidně znova. Protože až se rozkoukám, přijdu na nový věci, který budou třeba objasnit. No, ale teď už vím, kam s tím zajít. Těším se na další setkání, školení, cokoliv, protože s Honzou to určitě bude stát za to. Díky :-D

IVA ŠTENGLOVÁ - CHYTRÉ HRANÍ

ÚNOR 2023

Školení s Honzou bylo jedním slovem super. Velmi oceňuji jak teoretickou část, která nás přiměla přemýšlet o svých výrobcích v jiném světle, tak i odpolední, praktickou část. Zejména praktické ukázky na módní značce byly neuvěřitelné. Velmi oceňuji i dostatek času na naše konkrétní otázky. Moc díky. Iva

LADISLAV KOCOUR – SPRÁVCE E-SHOPU NUNEMONE.CZ

BŘEZEN 2020

Večerní školení Facebooku pro začátečníky bylo dobře udělané, od obecného ke konkrétnímu, spousta informací a tipů, třeba konkrétně i pro propojení e-shopu s reklamou na Facebooku. Teď už zbývá  jen to vše začít dělat i v praxi..

LENKA FUČÍKOVÁ

LISTOPAD 2019

Facebook školení s Honzou bylo nabušený od začátku do konce. Spousta praktických informací, které lze reálně ihned použít. Honza se vším pomůže a má trpělivost :) Navíc mi přijde, že si musí hned po probuzení někde natáhnout nějaký stroječek a jede na něj až do večera, než zase lehne. Protože tolik energie nemaj ani Dukovany.

VLASTIMIL BOČEK – REPABLO ČESKÉ BUDĚJOVICE

ŘÍJEN 2019

Když jsem se dozvěděl o Honzově školení na FB, šel jsem do toho s velkým očekáváním a musím říci, že jsem velmi spokojený, že jsem do toho šel. To co jsem očekával, bylo splněno na více jak 100%. Honza je opravdu profík. Vše dokázal krásně vysvětlit, že i uplný laik se dokázal velmi rychle ve FB prostředí orientovat. Nebyla snad otázka, na kterou by nedokázal odpovědět. Velmi jsem ocenil jeho videopřípravku, kterou zaslal cca dva dny předem, takže jste se dozvěděli jednak užitečné věci a na samotné školení jste šli již připraveni. Jsem velmi rád, že jsem měl možnost Honzu osobně poznat a můžu ho opravdu vřele doporučit.

PAVLA VOLFOVÁ – JIHOČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA

ČERVEN 2019

Absolvovala jsem školení přínosné zejména pro začátečníky či mírně pokročilé, kteří Facebook využívají (či chtějí začít využívat) při práci. Celodenní "nalejvárna", která ale příjemně utíká, a to zejména díky tomu, že se pořád něco děje, pořád je co sledovat. Honza má školení skvěle vystavěné, všechno plyne přirozeně a navazuje na sebe, především se ale po celou dobu Honza soustředí na praktické využití - ukazuje příklady - ať už odstrašující, nebo "jak by to mělo vypadat" - a zároveň je kdykoli schopný zodpovědět aktuální dotaz a rovnou ukázat cestu. Profesionální, přitom příjemné a vůbec ne strojené školení.

I. ONDRÁČKOVÁ – ONDRACEK BOWTIES & ONDRACEK DESIGN

ÚNOR 2018

Školení s Honzou není co vytknout a lze ho jen všem doporučit. Palec nahoru za přípravu a podporu z Honzovy strany před i během školení. Snaha vzdělávat zúčastněné i po školení je už jen třešinkou na dortu. Za nás super!

ÚNOR 2020

Školení s Honzou pro pokročilé bylo hodně obsáhlé a přínosné! V budoucnu si ho nejspíš zopakuju, za jeden den se nedá pochytit vše :-)

PAVEL TRAJER – WEBDEVELOPER

ŘÍJEN 2018

S Honzou konzultuji webové projekty mých zákazníků - kromě toho, že Honza válí ve facebookovém marketingu, je jeho předností to, že se umí dokonale vcítit do role zákazníka (respektive uživatele plánovaného webu), tj. s Honzou mohu konzultovat už návrh vizuálního rozvržení a strukturu webu tak, aby uživatel/zákazník prošel internetem přesně (a nerušeně) tak, jak potřebujeme: Facebookový příspěvek -> Zájem o produkt/značku -> Web -> Nákup produktu. Honzu DOPORUČUJI.

MGR. TOMÁŠ SVOBODA – JIHOČESKÉ MUZEUM V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, VEDOUCÍ PROGRAMOVÉHO A PROPAGAČNÍHO ODDĚLENÍ

ČERVENEC 2019

Velmi intenzivní a přínosný seminář se zkušeným školitelem, který ví, o čem mluví a dokáže poradit jak začátečníkům, tak i pokročilejším uživatelům Facebooku. Rozhodně doporučuji všem firmám či institucím, které tuto sociální síť používají k pravidelné propagaci svých služeb - dozvíte se spoustu zajímavostí a užitečných tipů.

LENKA FILIPOVÁ – LAVA COMMUNICATIONS, DIGITAL DIRECTOR

BŘEZEN 2019

Školení s Honzou bylo přínosné jak pro začátečníky, tak pro trošku pokročilejší uživatele. Sama využívám FB v práci k sestavování kampaní každý den, ale i přesto jsem se dozvěděla několik zajímavých informací, které budu moci použít v každodenní práci. Připravte se na nálož informací v raketovém sledu.

MATĚJ NEVOLE – PROGRAMÁTOR, SPOŘÍLEK.CZ

LEDEN 2018

S Honzou mám tu čest spolupracovat už déle než rok na vývoji eshopu Sporilek.cz. Jeho silnou stránkou je smysl pro detail, schopnost přijít s novým nápadem a spolupracuje se mi s ním velmi dobře. Honza je přátelský a neprosazuje za každou cenu svůj názor. Rád si vyslechne i názor někoho jiného a snaží se najít řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

MARKÉTA STAŠKOVÁ

ÚNOR 2020

Školení s Honzou bylo úžasné. Spousta praktických příkladů, díky kterým člověk pochopí princip facebookové reklamy. Oceňuji individuální přístup a ochotu předat své know how. Děkuji moc.

ANDREA HONZOVÁ – GODRIVE

LEDEN 2019

Honzo, děkuji Vám za skvělé školení! Opravdu jste mne posunul a "nakopl" neskutečným způsobem kupředu. Měla jsem okamžiky, kdy jsem si říkala: "Ano, jsem tu správně. Teď a tady." Díky tomu, že jsme prošli modrou síť od od půdy až na střechu, jsem si ucelila svůj modrý svět. Klobouk dolu za takový formát školení. Velice přínosné. Skvělá atmosféra a účast stála na 200% za to! A doufám, že se dočkáme navazujícího pokračování :)

ŠÁRKA SEDLÁŘOVÁ – HR KOZULTANT, NOVÝ START

LISTOPAD 2019

Školení s Honzou se mi líbilo velmi! A to hlavně proto, že školil VĚCNĚ, SMYSLUPLNĚ, ZÁBAVNĚ a svým způsobem také DIREKTIVNĚ :-)

PETRA RODKOVÁ – GODRIVE

ŘÍJEN 2019

Po letech používání Facebooku pro osobní účely, sdílení a hlavně udržování kontaktu s přáteli, od kterých mě dělí celé světy, jsem díky Honzovu školení objevila úplně jiný rozměr této sítě a pochopila, jak funguje pozadí toho všeho, co vídáme každý den na obrazovce. Business Manager pro mne dosud byla tajná komnata, o které jsem občas někde zaslechnula. Její dveře se díky školení s Honzou otevřely a jsem za to velmi vděčná. Nicméně, je to začátek a informací mraky, proto jsem ráda, že tímto školením Honzova práce nekončí, že nás dál zahrnuje informacemi a materiály a svým know-how, což není úplně standardní přístup. Děkuji a doporučuji školení s Honzou jako ideální start pro každého, kdo se chce věnovat sítím víc, než jen na úrovni osobního příspěvku, ... a i ten vám vlastně pomůže doladit. :-)

​IVANA ZELINKOVÁ – MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR

BŘEZEN 2019

Nabité školení, plné informací a praktických ukázek. Honza má mnoho znalostí z oblasti Facebooku a dokáže naučit laika, ale i přiučit pokročilé uživatele BM. Školení pro mne bylo velkým přínosem, v případě potřeby bych se na něj ráda obrátila pro osobní konzultaci.

HANKA ZAHRÁDKOVÁ – HVĚZDÁRNA A PLANETÁRIUM ČB, PRODUKČNÍ A PROGRAMOVÝ PRACOVNÍK

ČERVEN 2019

Nic moc jsem si od školení vlastně neslibovala. Takže Honza mě mile překvapil, nejen náplní ale zejména podáním. Fajn bylo, že byl ochoten reagovat na konkrétní otázky, takže to bylo názorné. Nejvíc si mě získal tvrzením, že vlastně FB nemá rád. Tím byla objektivita, důvěryhodnost a praktičnost zaručena :-)

KAREL MIKEŠ - KRAJSKÝ ÚŘAD JIHOČESKÉHO KRAJE, ODBOR KULTURY A PAMÁTKOVÉ PÉČE, KOORDINAČNÍ PRACOVNÍK PROJETKU PORTA CULTURAE

ČERVEN 2019

Dobrý den, Honzo, školení bylo pro mě velmi přínosné. Hlavně příjemné zjištění, co vše se dá přes FB vytvořit, nastavit, propagovat. Cením Váš profesionální, ale zároveň i přátelský přístup - zodpovězení všech individuálních dotazů. Přeji mnoho dalších spokojených klientů. S pozdravem Karel

jan_vasek_skoleni.JPG

CHCETE SE TAKY NACHYTŘIT?

Školím už nějaký ten pátek. Rukama mi prošla spousta lidí - od pekaře, co si jede one man show, až po marketingové agentury.

Párkrát do roka pořádám veřejná školení, ale můžeme se domluvit napřímo. Buď za vámi přijedu a odškolím celou skupinku, nebo se zastavte na konzultačky jeden na jednoho

HANA HAMZOVÁ – ÚČASTNICE KURZU POŘÁDANÉHO ATTAVENA, O. P. S.

ČERVEN 2019

Školení s Honzou bylo perfektní, nabité informacemi od začátku do konce, plné praktických příkladů toho, jak udělat reklamu, co kde nastavit a jak vytěžit maximum. Ochotně a pohotově odpovídal na všechny dotazy a uváděl vlastní zkušenosti s tím, co se mu osvědčilo a co ne. Jsem velmi ráda, že jsem se školení mohla účastnit. Děkuji Hanka

VERONIKA VICKOVÁ – JIHOČESKÁ SPOLEČNOST PRO ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ, O.P.S.

ČERVEN 2019

Školení na FB bylo skvěle připraveno a velice srozumitelně a hezky vysvětleno. Mohu doporučit všem kteří se potýkají s Facebookem a nebo se jen chtějí nechat inspirovat.

MONIKA ZÁRYBNICKÁ – KRAJSKÝ ÚŘAD JIHOČESKÉHO KRAJE

ČERVEN 2019

Každý si myslíme, že o Fb aspoň trochu NĚCO víme. Vždyť ho přece užíváme každý den! Ale opak je pravdou. Konečně jsem se od někoho skutečně kompetentního dozvěděla co vše Fb umí a jak ho mohu optimálně využívat pro moji práci. Honzo, děkuji!

JANINA JAREŠOVÁ – JAMAR SHOP S.R.O.

KVĚTEN 2022

Konzultace s Honzou  byla jednoznačně skvělá. Dozvěděla jsem se spoustu informací, které, doufám, hned zužitkuju. Akorát se obávám, že jedna konzultace nebude stačit, protože možnosti, které se přede mnou otevřely po konzultaci první, jsou daleko širší, než jsem si dokázala představit. A všechno se za 2 hodiny stihnout nedá. Děkuji a doufám, že se ještě uvidíme.

MÍŠA – NAŠE SIRUPY, SIRUP MAKER

DUBEN 2019

Tohoto školení jsem se zúčastnila v dubnu. Chtěla jsem zlepšit své dovednosti v komunikaci na sociálních sítích. Přesto jsem na školení vyrážela se smíšenými pocity, protože jsem se obávala, zda moje menší znalosti nebudou překážkou při zvládání cíle.

Čekalo mě velké překvapení a odměna. Moje počáteční malá jistota se brzy rozplynula. Školitel Honza je velmi příjemný muž, který má profesionální úroveň a navíc i nadšení a nadání pro svou práci. Dokázal nám odpovědět na jakoukoliv otázku, vše nám trpělivě vysvětloval a nebylo mu líto času, který nám věnoval zcela jistě nad rámec svých povinností. Kurz trval celý den a je opravdu potřebné, psát si poznámky, protože člověk si prostě nemůže zapamatovat vše, co se během dne dozvěděl. Já jsem se například zjistila mnoho pro mě potřebných informací o tom, jak sociální sítě fungují, jak s nimi pracovat. Osobně jsem potřebovala také informace, týkající se reklamy. Zajímaly mě nejen její principy, ale i to jak reklama na sociální síti vůbec funguje. Vše co jsem potřebovala vědět, jsem, díky tomu školení, zjistila.

Kurz s radostí doporučuji všem, kteří mají zájem o komunikaci na sociálních sítích a to ve všech úrovních. Je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele.

LUCIE KUPCOVÁ – MUZEUM STRAKONICE, PROPAGACE/MARKETING

ČERVENEC 2019

Školení s Honzou mě velice zaujalo a inspirovalo k tomu se dozvědět o Facebooku a jeho nástrojích ještě víc. Myslela jsem si, že se v problematice trochu orientuji, ale zjistila sem, že jsem to do té doby dělala úplně blbě. Donutil mě nad vším pooořádně zamyslet. Díky Honzo.

BÁRA FUHRMANNOVÁ – FOTOFACE

BŘEZEN 2020

S kolegyní jsme potřebovaly poradit s nastavením kampaní a reklam, vysvětlit jak fungují, kde najdeme správná nastavení, proč je používat nebo jak číst z jejich výsledků. Byl to velice efektivně strávený čas, přesně podle našich představ.

TEREZA KREJČOVÁ – ATTAVENA

ČERVEN 2019

Školení pro mě bylo opravdu přínosné. Obdivuji Honzův zápal pro věc a schopnost velice srozumitelně předávat své znalosti. Je vidět, že je to opravdu odborník. I jeho následná podpora je vynikající. Líbí se mi koncept ,,Modráků,, Školení s Honzou Vaškem můžu jen doporučit a plánuji ho doporučovat :-)

NATALIA TUREKOVÁ – TANATU

ÚNOR 2019

Honzovo FB školení je skvělé. Veškerou teorii jsem hned vyzkoušela v praxi. Když něco nešlo, tak hned poradil a dovysvětlil vše co mě zajímalo. Školení trvalo snad 7hodin a Honza zvládl udržet naši pozornost po celou dobu. Teď se všechny nové poznatky snažím postupně používat. Tlačítko Propagovat už nevidím :) Supr je možnost být součástí FB skupina modráci, kde jsou další rady a návody. Moc se těším, až si domluvíme konzultaci.

MARTIN KŮS – VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ ŠKOLA, S. R. O., ZÁSTUPCE ŘEDITELKY ŠKOLY, JEDNATEL SPOLEČNOSTI

LISTOPAD 2018

Školení s Honzou bylo nad mé očekávání, a to zejména vzhledem k množství času, který nám věnoval. Neřešil, kdy je stanovený konec, ale šlo mu o to, abychom všichni odcházeli s veškerými potřebnými informacemi. Obsahová náplň semináře byla skvělá. Prošli jsme Facebookem od užívání úplným začátečníkem až po profesionální nastavení reklamy. Honza se neustále snažil odpovídat nám na všechny naše dotazy a dával nám různé tipy navíc. Výklad byl provedený na jedničku - dokázali se v něm najít jak úplný začátečníci, tak i pokročilí uživatelé. Určitě se zas na jeho školení přijdu podívat.

MICHAELA FOUŇOVÁ – JIHOČESKÁ SPOLEČNOST PRO ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ, PROJEKTOVÝ MANAŽER

ČERVENEC 2019

Školení s Honzou bylo přínosné, intenzivní a nebyl čas se nudit. Odnesla jsem si mnoho nových poznatků, které jak doufám přinesou lepší úspěšnost při práci se sociálními sítěmi.

DENISA VOLFOVÁ – ASTON EUROTRADING S.R.O.

LEDEN 2019

Po odeslání přihlášky jsem dostala strach, že na školení nebudu rozumět vůbec ničemu. Ve chvílí kdy mi přišel dotazník, a v něm jsem měla zaškrtnout pojmy kterým rozumím (z 15 pojmů jsem zaškrtla 2), jsem si říkala že to nemohu nikdy pochopit a zvládnout. Tato nejistota ze mě opadla ihned při vstupu do školící místnosti. Honza je profesionál, který vám vše ochotně vysvětlí. Před jeho školením jsem ani netušila, kolik "tváří" takový Facebook má a co vše lze v jeho prostředí nastavit. Od úplných základů a pojmů jsme se během dne dopracovali až k profesionálnímu nastavování reklam, kde nám ukazoval i praktické příklady - jak ty dobré, tak i špatné. Sama jsem si díky tomu uvědomila, kde všude dělám chyby. Časově je kurz náročnější, ale určitě stojí za to. :-). Co se mě osobně týče, byl pro mě velkým přínosem. Děkuji za Váš profesionální a přátelský přístup.

DANIEL ŠRAGA – MANAŽER

LISTOPAD 2019

Školení bylo super s praktickými ukázkami, naplnilo očekávání. Těším se na pokračování.

ANNA KAMIŠOVÁ – AURUM VET S.R.O., MANAGER

LISTOPAD 2018

Kurz na téma Facebook, který vedl Honza, byl pro mě plnohodnotně strávený čas. Od první minuty kurzu až do hluboké tmy, kdy skončil, byl smrští informací, příkladů, blikajících obrazovek, mluvilo se, mluvilo, diskutovalo, ukazovalo... Přednášel nám mistr ve svém oboru a sešla se skupina lidí, která se opravdu chtěla učit a téma je zajímalo. Teď je třeba vše vyzkoušet, znovu si zopakovat a pustit do praxe. Poděkování patří i výbornému zázemí při kurzu. Doporučuji všem, kteří o účasti na podobném kurzu uvažují, stojí to za to.

PETRA MAŠÍNOVÁ

ČERVEN 2019

Honza má mimořádnou schopnost věci zjednodušit a vysvětlit. Jeho projev je velmi přirozený a sympatický. Po dlouhé době jsem se na školení opravdu těšila, protože předtím jsem si samozřejmě četla, co o Honzovi napsali účastníci jeho kurzu. A ona to vše byla pravda.

JANA MRKVIČKOVÁ

BŘEZEN 2019

Zúčastnila jsem se školení v Českých Budějovicích minulý týden a s potěšením musím říci, že se mi 4h v autě vyplatily :) Líbilo se mi, jak Honza dokáže vysvětlit základy fungování FB stránky a reklamy pro začátečníky, ale zároveň se dotknout pokročilejších témat, tak, že má člověk pocit, že to všechno dává smysl. Konečně mám dojem, že o tom něco vím :) Díky moc, Jana

LEA ČUTKOVÁ – BIKRAM YOGA ČESKÉ BUDĚJOVICE, MAJITELKA

ŘÍJEN 2018

V první řadě bych vypíchla přístup Honzy k účastníkům školení jako takovým. Školení vede v přátelském duchu, ochotně zodpoví i ty méně chytré či velmi logické dotazy, což obdivuji. Co se školení týče, tak na školení můžou jít doopravdy i ti úplně nezasvěcení a věřím tomu, že díky struktuře školení toho na konci dne budou vědět tolik, kolik by ani nedoufali. Osobně mě školení obohatilo hned v několika směrech. Zaprvé v psychologii chápání reklam na sociálních sítí jako velmi efektivního (a levného) prostředku reklamy, zadruhé Facebook jako velmi promyšlený koncept v cílení na konkrétní skupiny lidí. Závěrem pak uvědoměním si, jakou Facebook představuje mocnou zbraň v lidském konzumním chování.

MGR. ŠÁRKA GRAMANOVÁ – PRODUKCE/MARKETING/PR, OSVČ

ŘÍJEN 2018

Školení s Honzou doporučuji všem, kteří Facebooku už trošku rozumí. Není pro úplného začátečníka, naopak se dozvíte mnoho věcí, o kterých jste ani nevěděli, že je Facebook umožňuje. Honza to na vás celý den bude sypat takovým tempem, že vám praskne hlava, ale konečně se něco dozvíte.

Takže Honzu doporučuji, ale na uživatelské úrovni, kdy o Facebooku už něco víte a chcete se posunout dál, ne pro babičku, které vnučka založila profil na prodej štupovaných ponožek a pošle ji na školení, aby se naučila "jak na to". O tom Honzovo školení opravdu není.

MICHAELA VOTAVOVÁ – VOTON.CZ AUTODÍLY, MARKETING A SPRÁVA E-SHOPU

LISTOPAD 2018

Včerejší školení Facebooku a Instagramu bylo tak plné energie a informací, že jsem po celodenním maratonu měla potřebu ještě do půlnoci sedět u Facebooku a snažit se alespoň zlomek nových poznatků co nejrychleji uvést do života na našem projektu.

Honza byl perfektně připravený, školení mělo spád a informací bylo skutečně hodně. Oceňuji především nespočet konkrétních ukázek z praxe, díky tomu bylo vše dobře pochopitelné. Líbilo se mi, že si na své přišli i úplní nováčci, i ti, kdo Facebook už trochu pro marketing používají. I přes intenzivní práci byl celý den vedený v přátelském a uvolněném tónu, k čemuž přispěly i zvolené prostory COWO CB a luxusní občerstvení. Změnila bych jen jednu věc - naplánovala pokračovací kurz. Honza totiž evidentně má k tématu stále co říci :-)

ŠTĚPÁNKA KŮSOVÁ – BAREKIDS S.R.O.

ŘÍJEN 2018

Školení s Honzou bylo skvělé. Zavedl mě do tajů sociálních sítí a provedl mě všemi zákoutími, které tyto stránky mají. Informací bylo opravdu dost a díky nim, se mi změnil pohled na, jak sociální sítě, tak reklamu a propagaci. Atmosféra na školení byla přátelská a co se týče občerstvení, špičkové. Určitě doporučuji a doufám, že se s Honzou ještě setkám, buď na dalším školení, nebo při osobní konzultaci.

JIŘÍ KROPÁČEK – ICT SLUŽBY

DUBEN 2019

Super školení. Vůbec jsem nečekal, kolik informací do nás bude chtít Honza dostat:-) Ale stálo to za to. Rozhodně doporučuji i pro ty z vás, kdo nechce dělat marketing na Facebooku osobně a svěří to někomu jinému, aby jste věděli, co všechno je vůbec možné, co si ohlídat a jak to funguje v pozadí.

DENISA ELIÁŠOVÁ

DUBEN 2019

Školení s Honzou bylo více než vyčerpávající. Jako začátečník práce s Facebookem jsem měla od Honzi vysoká očekávání, která mi dostatečně splnil. Informací na školení sdělil víc než dost. Ze školení jsem odcházela s hlavou plnou představ, nápadů, myšlenek a především s chutí pustit se do práce s Business manažerem a nebát se toho! Děkuju Honzo, a třeba zase někdy naviděnou. :)

PETR BRŮHA – SLADOVNA PÍSEK, MARKETING

ŘÍJEN 2018

Školení s Honzou bylo super. Reference, na základě kterých jsem se na celodenní kurz přihlásil, rozhodně nelhaly. Facebook je velice důležitým nástrojem pro mou práci a bylo skvělé proniknout do něj hlouběji. Jsem si naprosto jistý, že ta hromada informací a praktických ukázek naprosto změní mé přemýšlení nad používáním Facebooku a vytvářením reklamních kampaní na něm - a samozřejmě také na Instagramu. Prostě "like" ;-)

ADMIR MEŠIĆ

LEDEN 2019

Honza je skvelej skolitel. Ukazal, ze svemu oboru fakt rozumi, protoze pohotove dokazal odpovedet na jakejkoliv dotaz a prinest svetlo do temnych koutu, kam se obvykle nedostanete. Kdo si z beznych uzivatelu mysli, ze ma facebook v malicku, tak bude prekvapen kolik mu toho unika. 10tihodinove skoleni se zda jako prehnane, ale osobne bych zvladnul dvojnasobnou porci, protoze je toho tolik, kde se zlepsovat.

Do budoucna budu urcite vyhlizet jak dalsi skoleni, tak pripadne konzultace nebo i primou spolupraci s Honzou. Jeste jednou diky moc!

IVANA ČERVENKOVÁ

KVĚTEN 2019

Školeni bylo super-rychle,vecne,teorie i praxe.Kdyz jsme necemu nerozumeli,vse bylo polopate vysvetleno!:-)Myslim,ze si to v budoucnu rada jeste nekdy zopakuji,bylo toho hodne a ne vse se podarilo na poprve vstrebat..

MIRKA ŽOČKOVÁ – TOMALI BAGS, TVŮRCE

BŘEZEN 2019

Školení bylo velmi přínosné, oceňuji, jak se na nás Honza předem důkladně připravil. Žádný dotaz pro něj nebyl moc začátečnický nebo hloupý, trpělivě na vše odpovídal, přesto dokázal přednášet ve svižném tempu až do odpoledních hodin, aby nám stihl vše vysvětlit. Moc děkuji za skvělé školení!

TEREZA KOLLER – MONTESSORI KAMPUS

LEDEN 2019

Díky "nalévárně", kterou vám Honza na kurzu dá, jsem lépe začala chápat, co je potřeba lidem dávat. To, co se dozvíte vám dá smysl protože zjistíte, že přesně takhle se na sociálních sítích chováte i vy. Honza vám ukáže, jak to můžete aplikovat na své klienty. Když bude další kurz - nějaký pokračovací nebo specifičtější, rozhodně přijdu zas. A občerstevní z Jdem tam bylo 1!!!!

JANA JANDOVÁ – MAKE-UP ARTIST A HAIRSTYLIST

BŘEZEN 2019

Školení Facebook od A do Z pod vedením Honzy bylo parádní. Svojí skvěle připravenou prezentací, názornými příklady a poutavým přednesem se postaral o to, že mi jinak celkem složité a nudné nastavování zůstalo v paměti. Je to výborný lektor, který ví, co dělá. Vřele doporučuji!

EVA SKOŘEPOVÁ – MUZEUM JINDŘICHOHRADECKA, PROPAGACE MUZEA A MUZEJNÍ EDUKÁTORKA

ČERVEN 2019

Honza nám velice profesionálně a lidsky vtiskl základy světa Facebooku a možnosti propagace, kterou umožňuje. Školení bylo velmi přínosné a mohu jen doporučit.

RENATA NEČASOVÁ – MANAŽERKA

LEDEN 2019

Školení s Honzou bylo na velmi vysoké úrovni. Odvezla jsem si spoustu zajímavých informací. Zjistila jsem i důvod, proč byla moje placená inzerce na Facebooku dříve neefektivní. Velmi oceňuji osobní přístup dle potřeby každého klienta. V podstatě nic není problém a Honza najde řešení „šité na míru“. Školení mohu jen vřele doporučit! Děkuji za super den a budu se těšit na další.

COWO CB – BUDĚJCKÁ SDÍLENÍ KANCELÁŘ

LEDEN 2018

Jsme moc rádi, že Honza patří mezi členy našeho coworkingového centra. Nenajdete tu nikoho, kdo by online marketingu rozuměl víc než on a pokud občas někdo potřebuje kontakt na nějakého profíka, je to právě Honza, koho s chutí doporučujeme dál. Víme totiž, že za něj můžeme dát ruku do ohně :-) Sami jsme jeho služeb využili v oblasti práce s naší Facebook stránkou a výsledky byly skvělé! Takže pokud potřebuje odborníka, který perfektně rozumí firemnímu Facebooku a má přesah i do dalších oblastí online marketingu, jste na správné adrese.

RENATA KŘÍŽKOVÁ – ALŠOVA JIHOČESKÁ GALERIE, VEDOUCÍ MARKETINGU

ČERVEN 2018

Školení bylo přínosem, odhalilo některé běžně dělané chyby, mimo jiné navedlo jak lépe pracovat s FCB a instagramem, jakým způsobem vkládat věci, aby byli "čtitelné" a ukázalo se jako další výborný zdroj marketingu.

FILIP MARCHAL – PROMOVIE S.R.O., JEDNATEL

ŘÍJEN 2018

Delší dobu jsem brouzdal po různých webech a diskuzích, abych se dozvěděl, jak se vlastně na sociálech správně prezentovat ale hlavně, jak nastavit propagaci příspěvků, reklam, kampaní a dostat to mezi ty správné lidi. A právě v tomhle mi Honza otevřel dveře do nového světa, ve kterém už nebudu jen nechápavě koukat :P

MĚSTO LIDEM, LIDÉ MĚSTU – JIHOČESKÝ POULIČNÍ FESTIVAL

LEDEN 2018

Díky Honzovo pomoci jsme během loňského ročníku konečně využili náš FB naplno. Naučil nás, jak tvořit zajímavý obsah, (od samotného pořizování fotek až po psaní textů), jak komunikovat s veřejností, postaral se o skvělé nastavení reklam, které obletěly celé město. Těšíme se, co společně vymyslíme letos!

ADAM LANGER – SLADOVNA PÍSEK, O.P.S., ŘEDITEL

ÚNOR 2018

Školení s Honzou bylo velmi přínosné, myslím, že snad není možné za jeden den obsáhnout tolik informací, aby to dávalo smysl. Tohle školení rozhodně smysl dávalo, díky.

KREATIVNÍ AGENTURA R51 S.R.O.

LEDEN 2018

Díky školení s Honzou Vaškem jsme pronikli do světa facebookové reklamy a nestačili jsme se divit, co všechno FB umí. Moc děkujeme za super přístup a rozšíření obzorů.

JANA LIPÁROVÁ – SYKORA KUCHYŇSKÉ STUDIO ČESKÉ BUDĚJOVICE

ŘÍJEN 2018

Školení s Honzou byla výborná zkušenost! Člověk pronikne do tajuplných zákoutí Facebooku a naučí se orientovat a používat alespoň zlomek funkcí, které tato sociální síť nabízí. Byli jsme skupina začátečníků i pokročilých a myslím, že si každý odnesl své. Honza s námi strávil přes deset hodin intenzivního nejen povídání, ale zejména ukazování dobrých i špatných příkladů. Jeho facebookové know-how doporučuji všem, kteří chtějí propagaci dělat efektivněji. Oceňuji i přátelskou atmosféru, příjemné prostředí Cowo CB a výborné občerstvení, které nás celý den provázelo. Díky!

PAVLA MÍCHALOVÁ – MUZEUM JINDŘICHOHRADECKA, VZTAHY K VEŘEJNOSTI A DOKUMENTACE SBÍREK

ČERVEN 2019

Školení bylo velmi obsažné a bylo znát, že Jan Vašek je na sociální sítě odborník. Akorát si myslím, že by bylo fajn ho rozvolnit alespoň do dvou dnů a doplnit ho praktickými cvičeními na nějakých nově založených neviditelných nebo cvičných profilech.

Určitě doporučuji.

JANA KROBOVÁ – FINE FOOD ACADEMY, MARKETING

ŘÍJEN 2018

Účastnila jsem se školení na téma Facebook, který každodenně využívám ke své práci. Vzhledem k tomu, kolik možností Facebook má, o kterých ani nevím, jsem se rozhodla pro odbornou pomoc. A svého rozhodnutí nelituji. Honza vše vystvětlil srozumitelně a na praktických příkladech. Informací jsme obdrželi opravdu nesčetně a rozhodně mám nyní z čeho čerpat. Navíc jsme se sešli super parta a vše probíhalo velmi uvolněně :) Doporučuji

ALENA KUČEROVÁ – POZEMSKÉ NEBE

ČERVENEC 2018

Pro nás první zkušenost s odborne vedenou propagaci na fcb. Samy jsme si osobně již párkrát propagaci zaplatily a musím říct, že bez zjevného výsledků. Za to v tomto případě ;) Nestíhaly jsme sledovat jak naskakovat počet shlédnutí našeho videa ;) velice děkujeme za lidský přístup, trpělivost s našimi schopnosti "spolupráce" při zřizování kampaně, vaše řeč je pro nás úplně jiný svět a těšíme se třeba v budoucnu na další společné projekty ...

HEDVIKA DRENČENI

BŘEZEN 2020

Večerní škola s Honzou byla pořádná dávka informací. Efektivní nálož postupů a triků, jak dosáhnout té nejlepší možné reklamy a pomoct tak svému projektu růst a rozšiřovat jeho publikum. Velký dík za tuto zkušenost a možnost se v reklamě na sociálních sítích rozvinout a pochopit její principy. Vážím si této příležitosti. Díky Honzo!

MARTINA ŠPAČKOVÁ – ZATÍM BEZ SPOLEČNOSTI, ALE V PLÁNU JE VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

LISTOPAD 2019

Školení s Honzou bylo zábavné, poučné a doufám, že dokážu  v budoucnu implementovat aspoň tu třetinu :-). Těším se někdy příště na kurzu pro pokročilé. Díky.

VAŠEK – MEK&ČÍZ FOOD TRUCK

LISTOPAD 2019

S Honzou jsem měl možnost se naučit jak pracovat a pochopit  fungování facebook business manageru.

KÁJA SUKDOLOVÁ – ŘEDITELKA LESNÍHO KLUBU ÚL

DUBEN 2019

Na školení panovala přátelská atmosféra, zároveň Honzův přístup byl velmi profesionální. Příklady z praxe a Honzovo nadšení pro věc dokázaly udržet mou pozornost i přes obsahovou náročnost. Zejména první polovina přednášky byla pro mě přínosná. V druhé půli jsem se už trochu ztrácela. Závěrem mohu říci, že obecnější věci dokáži díky školení pořešit sama, pokud ale budu chtít jít více do hloubky, budu muset vyhledat Honzovy služby. Je to odborník s velkým O.

MICHAELA VOPELKOVÁ – NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ

LISTOPAD 2019

Školení s Honzou mě nadchlo. Honza měl perfektně připravenou prezentaci, která byla mj. skvěle zacílena na naše potřeby. Celý den nabitý informacemi díky srozumitelnému a zajímavému výkladu utekl velmi rychle a dal nám nejen spoustu užitečných znalostí, ale i nové nadšení do další práce. Velký dík!

PETR JÍLEK

ŘÍJEN 2018

Školení bylo vynikající. Honza má neuvěřitelný přehled o všem co se ve FB děje a dá nastavit. Vše skvěle zachycené na slidech.

VERONIKA PŘÍPLATOVÁ – ESHOPAŘ

ČERVEN 2019

Školení bylo přínosné. Dozvěděli jsme se spoustu nových věcí. Facebook je sám o sobě hodně rozsáhlý a nabízí mnoho možností, takže určitě nezůstane u jediného školení.

KARIN HAMBALÍKOVÁ – GOPAY

ÚNOR 2018

Školení s Honzou bylo naprosto fantastický. Naučila jsem se pracovat s Business Managerem, zjistila jsem, co to jsou okruhy uživatelů a zkusila jsem si nastavit reklamu. Výhodou školení je, že všechno, co Honza ukazuje, si rovnou vyzkoušíte i v praxi. A když budete celou dobu dávat pozor, můžete vyhrát závěrečný kvíz a získat tak konzultaci zdarma. A to fakt chcete. PS: Slibuji, že odteď o tlačítko Propagovat ani okem nezavadím.

LENKA FRIŠOVÁ

ČERVEN 2019

Celodenní školení FB s Honzou bylo napěchované informacemi a praktickými příklady, zároveň srozumitelné a milé. Díky Honzovi jsem porozuměla podstatě nastavení FB reklam, Honza skvěle vysvětlil jak na reklamy i s malým rozpočtem.

ZUZANA KUBÁŇOVÁ

BŘEZEN 2019

Bylo to jedno z nejsmysluplnějších školení, na kterých jsem byla. Děkuji!

PETR LUDVIK – OSTROV OBJEVŮ

SRPEN 2018

Výborné školení, výborný školitel Honza a výborný poměr cena/výkon.

ZDENĚK HAVEL – INVESTOR

DUBEN 2018

Děkuji za audit reklam, které mi donedávna spravovala agentura, kterou jsem si najímal. Perfektně odvedená a profesionální práce ze strany pana Vaška. Naprostá spokojenost a doporučení.

ADRIANA KUNDRÁTOVÁ – RICCO FASHION

ÚNOR 2018

S Honzou sme začali spolupracovať koncom roka 2017, stará sa nám o FB a reklamy nám nastavil tak, že na všetkých našich predajniach je cítiť príliv nových zákazníkov. Skvelý profesionál a odborník na online marketing. Tešíme sa na pokračovanie našej spolupráce.

MATYÁŠ HRIC – FUN SPOT LIPNO A.S., PROVOZNÍ MANAŽER

ÚNOR 2018

Skvělé a přínosné školení plné inspirativních rad, které jsou jednoduše uplatnitelné v praxi. Facebooková nalejvárna mne velice bavila a mnoho přinesla (a to nejsem na FB úplný neználek). Honza je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Těším se na další spolupráci a školení doporučuji!

KRYŠTOF FORMAN

PROSINEC 2017

S Honzou jsem se potkal náhodou v Brně na jeho přednášce, nadchly mě jeho znalosti v oblasti online marketingu. Velmi si cením jeho rad ohledně UX, e-mailingu a Facebook reportování reklam pro potřeby mého projektu.

LENKA DOSTÁLOVÁ – TV JÉČKO

LEDEN 2018

S Honzou byla výborná a rychlá domluva. Obsah školení přizpůsobil našim potřebám a byl připraven zodpovědět všechny dotazy. Rozhodně doporučuji neváhat a školení si domluvit, velmi nám to pomohlo.

JAN HOFFMANN – MARKETINGOVÝ MANAŽER, JEDNOTA KAPLICE

LEDEN 2018

S Honzou jsme začali spolupracovat, když jsme se rozhodli zkusit nábor nových zaměstnaců přes kampaně na Facebooku. Hned z první kampaně jsme obsadili volné pracovní pozice a dnes prakticky nevyužíváme nic jiného. Od té doby náš profil roste a navazujeme bližší komunikaci s našimi zákazníky. Naše spolupráce se rozrostla do takové míry, že společně připravujeme kompletní obsahovou komunikaci našeho firemního profilu na Facebooku. 

TÝNA MOKRÁČKOVÁ – FREELANCER

LEDEN 2018

S Honzou už několik měsíců spolupracujeme na společných projektech (staráme se o FB stránky několika firmám) a není dne, abych se od něj nenaučila něco nového. Často žasnu, co všechno FB umožňuje, a co je nám "běžným smrtelníkům" skryté :-) I když má Honza práce nad hlavu, vždycky si najde čas, aby mrknul, co je na FB nového a jaké nové funkce jsou k dispozici, a to je podle mě super! :-)

DENISA KAJTMANOVÁ – TRAVEL CAFE, PROVOZNÍ

DUBEN 2018

Školení bylo velmi informativní, pestré i zábavné, navíc v hezkém prostředí.

FILIP ŠIMEČEK – HEAVEN GYM

BŘEZEN 2018

Spolupráce s Honzou mě posunula o velký kus dál. Strávil jsem s ním 4hodiny intenzivního tréninku facebookové reklamy a musím říct, že je to expert na slovo vzatý. Doporučuji Honzovo služby, kde chodím. Neváhejte a investujte váš čas a peníze do školení s Honzou. Přinese to ovoce a změní to vaše chápání toho, co je důležité při marketingu na sociálních sítích.

TOMÁŠ KARLÍK – HORKÁ VANA

ČERVEN 2018

Honzovy zkušenosti a rady nám pomohly vyřešit řadu problémů, které do té doby nikdo jiný vyřešit nedokázal. Díky následnému školení jsme schopni násobkově zefektivnit výdaje do reklamy na sociálních sítích. Práce s Honzou je zážitek, ostatně jako vždy, když můžete pracovat s někým, kdo hoří zápalem pro svoji práci, a kterého práce evidentně baví. A to se vždycky pozná. Na nasazení i na výsledku.

GABRIELA TŘEŠTÍKOVÁ – BISTRO COBLIHA, MAJITELKA

ŘÍJEN 2018

Honza má příjemný a přirozený projev a je doslova nabitý znalostmi a zkušenostmi, které chce předat. Rozhodně to není žádný uspávač hadů a nudit se určitě nebudete :-)

ROBIN MIKUŠIAK – FREE PRODUCTION, PROSTOR PRO VŠECHNY

LEDEN 2018

Bez několika školení s Honzou bych zřejmě pořád nevěděl, co je Facebook business manager a naše reklamy na Facebooku by byly stále tak špatné, jako před tím, než jsem ho měl možnost potkat a něco se od něj naučit. Mimo to, že rozumí své práci, je to ještě fajn týpek.

TEREZA JANOVSKÁ – HEAVEN GYM

ŘÍJEN 2018

Díky Honzovi už vím jak na reklamu nejen na Facebooku. Toto školení mi otevřelo oči. Dozvěděla jsem se spoustu informací o sociálních sítích i o tom, jak mám dělat kvalitní a atraktivní obsah. Určitě bych Honzovo služby doporučila všem, kteří chtějí lépe propagovat svoje produkty a služby :) díky Honzo :)

DALIBOR URBAN – HAPPY BUS, ORGANIZÁTOR VÝLETŮ A HORSKÝ PRŮVODCE

ŘÍJEN 2018

Honzovo školení zaměřené na Facebook nebyla rozhodně žádná nuda. Během celého dne do nás Honza sypal užitečné informace. A že jich nebylo málo! Práce s Bussines Managerem pro mě byla novinka a díky školení jsem se dokázal zorientovat v jeho základních funkcích. Rozhodně vřele doporučuji

ADOLF JÁNA

ČERVEN 2018

Setkání s Honzou naprosto předčilo má očekávání. Facebook zná od A do Z a skvěle se vyzná i v dalších oblastech online marketingu. Cením si, že nechodil okolo horké kaše a vždycky se se mnou bavil narovinu.

FIGHT CLUB

ÚNOR 2018

Facebookové školení vřele doporučuji. Pokud to s Facebookem a reklamou myslíte vážně je to velice užitečné školení, které Vás ušetří spousty práce strávené vyhledáváním kde, co, jak v business facebooku najít. Dále velice kvituji následnou "péči" v podobě soukromé skupiny kde si členové školení, ale i Honza nadéle radí a pomáhají.

MILENA FÁLOVÁ – TOP SECOND HAND

LEDEN 2018

Honza je člověk na svém místě. Skvělá a profesionální spolupráce.

FRANTIŠEK ŠUBRT – ŠUBRT.CZ

ÚNOR 2018

Honza je nejen odborník na facebook, ale také jeho položené dotazy a rady spustí nápady v hlavě každého, kdo prošel jím vedeným školením.

BC. MICHAELA NOVÁKOVÁ – LOUSKÁČKOVY JESLIČKY, KAVÁRNA LOUSKÁČEK A LESNÍ KLUB LOUSKÁČEK

ŘÍJEN 2018

Školení s Honzou bylo velmi přínosné, moc bych doporučila budoucím zájemcům. Nicméně jeden pondět mám. Školení bylo velmi náročné na pozornost. Moje odpolední pozornost byla snížena asi na 50%, večerní už byla na nule. Byla jsem už tak unavená, že jsem si nedokázala vzpomenout ani na to, co jsme probírali ráno. A to byla velká škoda. Myslím, že by bylo lepší udělat víkendové školení, a rozprostřít toto velmi obsáhlé téma do dvou dnů. Jsem moc ráda, že jsem na školení jela, i když jsem byla na začátku skeptická, jestli je to vůbec pro mě. Děkuji nejen Honzovi, ale i Bistru JdemTam za skvěle strávený den.

MARTINA ROBKOVÁ

ČERVENEC 2018

Měla jsem k dispozici hodinovou konzultaci s Honzou a rozhodně to byl dobře investovaný čas, vysvětlil mně vše co jsem potřebovala a pomohl mě rozšířit si znalosti o reklamě. Moc bych mu za to chtěla poděkovat.

ŘEDITELKA ORGANIZACE AUTICENTRUM, O.P.S.

LEDEN 2019

Školení s Honzou bylo fajn, svižné tempo servírovaných praktických informací bylo prokládáno skvělým občerstvením, takže pozornost nás účastníků neupadala ani na chvilku. Doporučuji vyzkoušet.

PETR NOVÁK – FREELANCER

LEDEN 2018

Honza je zkušený Facebook pardál, kterého jen tak něco nezalekne a leckterý senior by se od něho mohl učit. Obdivuji, jak stíhá pracovat pro tolik klientů, do toho školit, zkoušet nové fičury a ještě se neustále vzdělávat, aby neztratil nit. Velmi se mi líbí jeho striktní zásady nenechat se přetáhnout do agentury a budovat si své dobré jméno vlastní cestou! Honzo, díky ti za spolupráci.

MARKÉTA CINIBURKOVÁ

LEDEN 2018

Konečně mám pocit, že se do toho pustím. Jsem po školení s Honzou, plná energie a chuti se začít angažovat na Facebooku. Upozorňuji, že doteď moje zkušenost s Facebookem téměř nulová. Takže doporučuji, i úplným začátečníkům. To dáte.

ZDENA ŠPERKOVÁ

BŘEZEN 2019

Seminář se mi moc líbil. Byla jsem spokojená.

TOMÁŠ CHOURA

PROSINEC 2017

Janovi děkuji za cenné rady ohledně Facebook feed katalogu produktů, do té doby jsme se s tím trošku prali. Už se těším na nastavování dynamických reklam, když už nám to konečně funguje a i Pixel máme odlazený. Doporučuji, co se odbornosti týče, tak i přístupu, velmi příjemné jednání, to se často nevidí.

JANA DVOŘÁČKOVÁ

PROSINEC 2017

Panu Vaškovi děkujeme za konzultaci ohledně vyhodnování našich reklam ve FB a následně na webu. Rozhodně doporučuji.

ADÉLA KUNDRÁTOVÁ – ANGLOBAZÁREK

LEDEN 2018

Díky Honzovi Anglobazárek funguje. Vzpomínám, jak dnes, když jsem od Týnky dostala kontakt (email) a ona sama říkala, že je hodně vytížený, počítej s tim. Počítala jsem s tím... o to více mě překvapila emailová odpověď....a od té doby to má jen ten nejpozitivnější spád :-)

JAN CIMICKÝ – PANDAOUTDOOR

KVĚTEN 2019

Školenení naprosto splnilo naše očekávání. Honza měl vše dobře připravené a zajištěné. Byl schopný uspokojivě zodpovědět všechny dotazy. Prostředí bylo příjemné, dokonce i s chutným občerstvením. Kolega byl trochu skeptický ale nakonec kurz zhodnotil také kladně a popsal ho jako "přínosný".

DOČETLI JSTE AŽ SEM?

TAK TO SI MĚ TEDA POŘÁDNĚ LUSTRUJETE!

Tak co? Prubneme to spolu? Stačí mi napsat, za to nic nedáte, jen pár minut času.

IMG_8671 2.JPG

LUCKA A PATRIK - NALUPA FOOD

LEDEN 2018

Honzu mohu jenom doporučit, je to ten nejlepší školitel a mnoho nás naučil. Je až neuvěřitelné jaké má skvělé nápady a rady. DOPORUČUJI VŠEM, NEBUDETE LITOVAT !

DANA LEBEDOVÁ

BŘEZEN 2018

Kurz byl nabitý informacemi, pan Vašek vstřícný a ochotný. Byla jsem spokojena.

JOSEF MINÁŘ - PODNIKATEL

LEDEN 2018

Díky Honzo za pomoc s nastavením mého Business Manageru, dost mě to posunulo a otevřelo oči, jsi člověk na správném místě.

ZDENEK JANDÁK – OBCHODNÍK

PROSINEC 2017

Honza = Facebook guru, to mluví za vše :)

BC. PETRA DOSTÁLOVÁ

PROSINEC 2017

Honzovi děkuji, že si na mě udělal čas s rychlokurzem Facebooku, který mi velmi pomohl se rozvíjet v této oblasti. Popravdě jsem ani netušila, že existuje něco jako Business Manager. Honza je profík, mohu jedině doporučit :-)

SIMONA ONDRÁČKOVÁ

PROSINEC 2017

S Honzou teprve rozjíždíme spolupráci, ale už nyní jsem nadšená, když vidím, jak dokáže nastavit vícefázové reklamy. Těším se na další věci co nás čekají.

TONY KOUBEK

LISTOPAD 2017

Johny je FB master a týpek na svém místě. Honzo, díky za pravidelné konzultace a slibuju, že máknu a tu kavárnu brzo otevřu, ať se pochlubíme, co jsme se s bandou od tebe naučili :-D

ALENA TICHÁ - PODNIKATELKA

LISTOPAD 2017

Pan Vašek nám velmi pomohl při zakládání našeho feedového katalogu produktů na FB, s kterým jsme se trápili. Doporučuji.

JIŘÍ VLASÁK

DUBEN 2018

Školení s Honzou pro mě bylo určitě přínosem, ale příště bych zvolil zřejmě osobní pohovor. A to z důvodu, že školitel se může lépe přizpůsobit požadavkům zákazníka.

KAREL J. FOJTÍK

LEDEN 2018

Honzo, děkuji za spolupráci a cenné rady, nebýt vás, tak dodnes vyhazuji peníze z okna za Facebook reklamu zbytečně, než jste mi ukázal věci jako je Power editor a retargeting. Děkuji!

MARTIN VOHRADNÍK

LEDEN 2018

Honzovi děkuji za audit reklam, díky kterému jsem zjistil, že jsem agenturu pěkně přeplácel.

A to je vše, přátelé. Když bych dříve nebyl flákač a o hodnocení si řekl, bylo by toho více.

Ale snad vás to přesvědčilo. Všem, co mi hodnocení napsali moc děkuji. Vážím si toho.

Reference jsou přidávány od konce roku 2017, kdy jsem spustil nový web jan-vasek.cz

bottom of page