copyright 2020 © Jan Vašek   |   jsem@jan-vasek.cz   |   LinkedIn   |   

Večerní škola Facebook reklamy (obsazeno)

4 týdny vzdělávání

1. termín od 28. ledna. 2020 (obsazeno)

2. termín od 29. ledna. 2020 (obsazeno)

limit 7 účastníků na termín

konání v Cowo CB (Široká 19)

Kurz 5v1

1. online přípravka (20+ videí)

2. osobní setkání na kurzech

3. dodatečné materiály

4. vstup do studijní skupiny

5. společný chat pro rady na dálku

Začátečník až středně pokročilý

Mými kurzy prošli podnikatelé, maminky na mateřské, markeťáci, manažeři, majitelé agentur, ale třeba i pekař, umělecký kovář nebo cukrářka. Nebojte se toho.

Jsem Honza Vašek - markeťák, projekťák, lektor a konzultant

Onlinu se věnuji od roku 2011 a přes weby, výkon e-shopů, PPC, UI/UX, produktovou prezentaci, emailing, SEO, copywriting a zákaznickou péči jsem se dostal k sociálním sítím. Od roku 2013 mě živí Facebook reklama.

​Školím to, co jsem se naučil a vyzkoušel. Ne to, co jsem si někde přečetl. Ve Facebook reklamě už jsem utratil 8místné částky v ČR i zahraničí. Ne vždy se všechno povedlo, proto při školení odkrývám i ty neúspěchy, ať se vyvarujete chybám nebo postupu pokus/omyl.

Nekupujte zajíci v pytli!

Omrkněte hodnocení mých školení, kterých si nesmírně vážím, ať víte, do čeho investujete. Mými kurzy a konzultacemi již prošly stovky lidí. Co si budeme povídat, dnes školí mnoho lidí, sami se rozhodněte, u koho necháte své peníze.

Dominika Krejčířová - Jihočeská hospodářská komora, marketing a PR

Na školení s Honzou se mi líbilo, že bylo velmi praktické. Krok po kroku jsme si ukázali, jak nastavovat reklamy, co při správě Facebooku dělat/nedělat a jaké nástroje v rámci této platformy může člověk využít. Kromě konkrétních ukázek také velmi oceňuji osobní přístup a možnost se ihned zeptat, když něco nebylo jasné. Ačkoliv jsem před školením měla základní znalosti a povědomí o funkcích Facebooku, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a zjistila, jaké další vychytávky a nástroje může člověk na Facebooku používat. :-) Ještě jednou moc díky za super školení.

Přijďte na kurz, pokud...

Kurz je sestaven pro začátečníky až středně pokročilé. Což je dost abstrakní, že? Přijďte, pokud jste na začátku, nebo pokud na sociálech makáte, a to i včetně reklamy, ale výsledky nejsou.

Můžete přijít i nepolíbení

Pokud vás v obsahu kurzu děsí nějaké termíny, není se čeho bát. Nemusíte je znát nyní, budete to vše ovládat, až kurzem projdete. Půjdeme na to od píky. A ten, kdo už něco umí, si to aspoň sjednotí a znalosti obohatí.

Zvolte radši konzultaci, když...

Nejsem markeťák, co by si troufl učit jen začátečníky. Živí mě právě ta vyšší dívčí. Tam ale doporučuji konzultace. Pokud jste profík nebo pracujete v agentuře, mrskáte kampaně jak Baťa cvičky, říkají vám něco termíny jako je DPA, optimalizace na konverze, vícefázový retargeting, nebo v reklamě utrácíte rakety, tak na kurz nechoďte. Není pro vás a dejte prostor někomu, komu by se to opravdu hodilo, protože kapacita je omezená. Vy už tohle umíte.

 

V takovém případě přijďte ke mně na konzultace, kde si popovídáme jeden na jednoho. Pravidelně konzultuji marketingové agentury, PPC specialisty, freelancery, kouče, firmy a podnikatele. Případně vám nachystám firemní školení na míru.

Kurz 5v1 - co vás čeká a nemine 

Nebojte, pokud jste začátečník, opravdu to zvládnete :)

I. více než 20 videí v online přípravce

Z pohodlí gauče si s mými videotutorialy nastavíte Business manager, Pixel, účty, přidáte tým, propárujete Instagram, vše si zabezpečíte a vysvětlím vám pár principů, míst, kde se dělají chyby a připraveni přijdete na osobní setkání.

II. Školení 4 x 2,5 hodiny

Až projdete online přípravkou, budeme se potkávat 4 týdny v podvečer a provedu vás od základů social marketingu až po praktické nastavování reklam. Na mých kurzech nechybí ani brainstormingy nebo domácí úkoly.

Za 4 týdny vás naučím, proč sociální sítě používat, jak funguje Facebook algoritmus, jak nakládat s Instagramem, Stories i Messenger marketingem. Vysvětlíme si základní stavební kameny, dáme dokupy vaši Facebook stránku a projdeme si veškeré její možnosti. Obrovským blokem bude obsah, který byste na sociálních sítích měli tvořit, abyste uživatele upoutali. Postupně se dostaneme k cílení a Facebook a Instagram reklamám ve Správci reklam, žádné tlačítko Propagovat. Podrobně se pověnujeme také vyhodnocování.

Neopomeneme ani věci jako jsou publikační plán, komunikace na Facebooku, soutěže, textace, zásady, GDPR, reklamní strategie, vícefázové reklamy, retargeting, automatizace nebo stalkování konkurence.

Cílem bude rozvinout i vaše marketingové myšlení, proto se budeme zbývat rozhodovacími procesy zákazníka, tzv. funnely, různými strategiemi a taktikami.

Osobně se budeme potkávat 4 podvečery v Cowo CB v centru Českých Budějovic od 18.00 do 20.30 v termínech:

úterky 28. ledna, 4. února, 11. února a 18. února 2020 (obsazeno)

středy 29. ledna, 5. února, 12. února a 19. února 2020 (obsazeno)

III. Pracovní list s dodatečnými materiály

Obdržíte ode mě dokument s mnoha dodatečnými tipy, návody, tutorialy, odkazy na články a užitečnými aplikacemi.

IV. Další vzdělávání zdarma

Dostanete přístup do mé studijní skupiny, kde vás budu i nadále vzdělávat.

V. Skupinový chat

Po dobu konání kurzu budeme mít mezi sebou skupinový chat, kde budeme v kontaktu, já vám průběžně budu posílat dodatky, úkoly, inspiraci nebo články na doplnění probírané problematiky.

Je vás více?

Kurz je omezen na maximální počet 7 lidí., což není mnoho. Pokud byste o něj měli zájem ve skupince, raději mi napište a můžeme vymyslet uzavřený termín pouze pro vás, nebo vám připravím rovnou firemní školení.